پیشتازی بایدن در میشیگان و پنسیلوانیا و رقابت برابر در فلوریدا

به گزارش وبلاگ انجمن ها، نامزد دموکرات های آمریکا در انتخابات آمریکا در پنسیلوانیا و میشیگان از دونالد ترامپ جلوتر است اما این دو نامزد 17 روز مانده به انتخابات سه نوامبر در فلوریدا برابر هستند.

پیشتازی بایدن در میشیگان و پنسیلوانیا و رقابت برابر در فلوریدا

نتایج نظرسنجی جدید پایگاه خبری هیل-هریس نشان می دهد، پیشتازی جو بایدن دموکرات در میشیگان دو رقمی است. این همان ایالتی است که دونالد ترامپ در سال 2016 با اختلاف کمی در آن برنده شد.

رقابت در پنسیلوانیا نزدیک تر است؛ بایدن برتری پنج درصدی در میان رای دهندگان احتمالی دارد. ایالت چرخشی فلوریدا هم که پیروزی در آن برای ترامپ از اهمیت زیادی برخوردار است، کاملا برابر است.

مدیریت پاندمی کرونا، موضوع مهمی در ذهن رای دهندگان آمریکایی در این سه ایالت است و همین از محبوبیت ترامپ کاسته است. اقتصاد همچنان دست برتر رئیس جمهوری آمریکاست، گرچه بسیاری در این ایالت ها فکر می کنند که اقتصاد در راستا اشتباهی در حال حرکت است.

عملکرد بایدن در میان برخی از گروه های جمعیتی که کمپین 2016 ترامپ را قدرتمند کرده بودند، قوی است و از جمله آنها گروه سالخوردگان، مستقل ها و رای دهندگان حومه نشین است. بایدن همچنین در مسائلی از جمله مدیریت پلیس، نظم و قانون و چین عملکردی بهتر از حد انتظار داشته است.

براساس این نظرسنجی، امتیاز ترامپ و بایدن در فلوریدا هر دو 48 درصد شده است. بایدن و ترامپ در پنسیلوانیا به ترتیب 51 و 46 درصد رای گرفتند. سه درصد هم هنوز تصمیمی ندارند. در ایالت میشیگان هم بایدن برتری 54 به 43 درصدی مقابل ترامپ دارد. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "پیشتازی بایدن در میشیگان و پنسیلوانیا و رقابت برابر در فلوریدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشتازی بایدن در میشیگان و پنسیلوانیا و رقابت برابر در فلوریدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید