تمجید مجری سرشناس عرب از سیلی سخت ایران به آمریکا

به گزارش وبلاگ انجمن ها، مجری شبکه الحوار گفت: علیرغم اینکه بعضی در ابتدا حمله ایران به عین الاسد را دست کم می گرفتند اما اکنون معین شد که قوی ترین کشور جهان سیلی سختی خورده است.

تمجید مجری سرشناس عرب از سیلی سخت ایران به آمریکا

به گزارش وبلاگ انجمن ها، صالح الازرق، مجری سرشناس شبکه الحوار که مقر آن در لندن است در رابطه با حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکایی عین الاسد گفت: بعد از هشت روز انکار، ارتش آمریکا درنهایت به زخمی شدن 11 نظامی خود در حمله موشکی ایران در 8 ژانویه به پایگاه عین الاسد اعتراف کرد، ارتش آمریکا بیان کرد که این نظامیان دچار ضربه مغزی شده اند و اکنون درحال طی کردن دوره درمانی در آلمان هستند.

وی گفت: علاوه بر این ما شاهد خسارت های فراوان در پایگاه عین الاسد پس از حمله ایران بودیم و رسانه های مختلف تصاویر و اخبار آن را منتشر کردند. اکنون این سوال مطرح است که آیا آنهایی که قدرت موشکی ایران را زیر سوال می بردند ساکت خواهند شد؟ آیا حتی از نظر سیاسی اظهار نظری نخواهند کرد؟

الازرق گفت: چه کسی جرات داشت که چنین پاسخی به آمریکا بدهد؟ بعضی با دست و دلبازی به آمریکا پول پرداخت می نمایند و می دانند که آمریکا در آخر آنها را فریب خواهد داد. ایران تصمیم خود برای پاسخ مستقیم به آمریکا را گرفت و پایگاه عین الاسد را هدف قرار داد و دست کم به اعتراف خود آمریکا 11 نظامی آن ها را زخمی کرد.

این مجری سرشناس عرب در ادامه این سوال را بیان کرد که چرا ارتش آمریکا در ابتدا این موضوع را انکار کرد؛ وزارت دفاع آمریکا اعلام نموده بود که هیچ کس آسیب ندیده و حتی تلفات اقتصادی نداشتیم اما کم کم بعد از هشت روز این اطلاعات منتشر شد. آیا این مساله بدین معنا نیست که ایران قوی است و در تمام معادلات باید آن را جدی گرفت؟ آیا اینگونه نیست که حمله ایران مقتدرانه و واقعی بوده است و خود ایران هم از روز اول این مساله را بیان کرد؟ این درحالی است که بعضی حمله موشکی به عین الاسد را دست کم می گرفتند و حتی بعضی ها در برنامه ما شرکت کردند و گفتند که در رابطه با کدام سیلی صحبت می کنید اما اکنون پس از معلوم شدن شدت و میزان خسارت های وارده به پایگاه، معین شد که قوی ترین کشور جهان سیلی سختی خورده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تمجید مجری سرشناس عرب از سیلی سخت ایران به آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید مجری سرشناس عرب از سیلی سخت ایران به آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید