بدهی باورنکردنی استقلال و پرسپولیس ، 4 میلیون دلار علیه سرخابی ها

به گزارش وبلاگ انجمن ها، به گفته معاون وزیر ورزش و جوانان تا الان نزدیک به 4 میلیون دلار حکم مالی علیه باشگاه استقلال و پرسپولیس صادر شده است.

بدهی باورنکردنی استقلال و پرسپولیس ، 4 میلیون دلار علیه سرخابی ها

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ انجمن ها، مالی استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب طرح ممنوعیت کمک دولتی به این دو باشگاه در چند سال گذشته شدت بیشتری گرفت و هر روز هم بر میزان بدهی های این دو باشگاه افزوده می شود.

استقلال و پرسپولیس علاوه بر پرونده های داخلی، به واسطه به کارگیری مربیان و بازیکنان خارجی در سال های مختلف، همچنان با تبعات انتخاب خود و عدم تسویه حساب مناسب با طلبکاران خارجی دست و پنجه نرم می کنند.

شکایت وینفرد شفر و کادر فنی این مربی آلمانی، شکایت آندره استراماچونی، بدهی به جباروف، بویان، رابسون و … در استقلال و شکایت برانکو ایوانکوویچ و کادر فنی این مربی کُروات، ماریو بودیمیر، گابریل و… در پرسپولیس تنها بخشی از بدهی های بین المللی دو باشگاه پرطرفدار ایران است که پرونده هایش در فیفا در جریان است.

حجم بدهی های استقلال و پرسپولیس به قدری زیاد است که مدیران دو باشگاه باید بیشترین وقت و انرژی خود را روی حل این مسائل متمرکز کنند تا سرخابی های ایران طعم کسر امتیاز، بسته شدن پنجره جابجایی و یا حذف از لیگ قهرمانان آسیا را نچشند.

در تازه ترین اظهارنظر در مورد بدهی های استقلال و پرسپولیس، مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش احکام صادر شده علیه این دو باشگاه را 4 میلیون دلار بیان نمود.

علی نژاد گفت: الان نزدیک 2 میلیون دلار برای پرسپولیس و همین حدود برای استقلال احکام مختلف داریم. کسانی که اینجا مدیر بوده اند نمی خواستند شرایطی ایجاد کنند تا باشگاه متضرر شود، ولی به خاطر دولتی بودن دو باشگاه بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات به مسائل مالی ورود می کنند.

البته علی نژاد غیر واقعی بودن بعضی از بدهی ها و مطالبات را رد نکرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بدهی باورنکردنی استقلال و پرسپولیس ، 4 میلیون دلار علیه سرخابی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدهی باورنکردنی استقلال و پرسپولیس ، 4 میلیون دلار علیه سرخابی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید