واکنش نمایندگان به پیروزی پرسپولیس مقابل النصر

به گزارش وبلاگ انجمن ها، تعدادی از نمایندگان با انتشار مطالبی در صفحات توییتر خود به راهیابی تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان دادند.

واکنش نمایندگان به پیروزی پرسپولیس مقابل النصر

به گزارش وبلاگ انجمن ها، ابراهیم رضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در این باره نوشت:

در سیاست همین است. پول ها و لابی هایی که حکم AFC را علیه آل کثیر نگاشتند سال هاست که بر دهان نهادهای بین المللی مهر زدند تا وحشی گری های آل سعود در یمن را نبینند راه چاره چیست؟ فقط باید ایستاد و حق را ستاند.

احمد نادری نماینده تهران که بعد از اعلام کنفدراسیون آسیا درباره محکومیت عیسی آل کثیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس از ورود مجلس شورای اسلامی در توییتی به این موضوع خبر داده بود، بعد از راهیابی این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا در مطلب دیگری در صفحه توییترش نوشت:

به عنوان یک استقلالی قدیمی پیروزی تیم پرسپولیس را علی رغم کوشش های مذبوحانه سعودی ها به همه ملت ایران و به ویژه طرفداران این تیم تبریک می گویم و به عنوان نماینده تهران قطعا پیگیر مسائل تیم محبوبم استقلال خواهم بود قطعا وزیر ورزش باید جوابگوی مسائل امروز استقلال باشد.

احمد راستینه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی هم این طور واکنش نشان داد:

صعود غیرتمند، پرسپولیس نشان داد غیرت و جوانمرد ایرانی اگر به خروش آید هر تحمیلی و هر تحریمی شکستنی است. این صعود غیرت را به سرمربی باغیرت واقعی ایرانی و به همه طرفداران تبریک می گویم، این گام ها باید تا سرانجام محکم برداشته گردد.

علیرضا نظری نماینده خمین نیز تاکید نمود:

با همدلی بر همه مسائل می گردد غلبه کرد هیچ نیرویی در برابر خواست ملت ایران دوام نمی آورد حتی لابی گری سعودی ها در برابر اراده جوانان ما محکوم به شکست است. پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس بر همه مردم ورزش دوست مبارک باد.

فداحسین مالکی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز گفت:

آن روز که سعودی ها بفهمند که با دلار و لابی نمی توانند حریف غیرت و همت جوانان ایرانی عزیز شوند، قطعا روز بهتری برای مردم کشورشان خواهد بود این پیروزی غیرت مندانه را به پرسپولیس قهرمان و ملت نجیب ایران تبریک می گویم.

محمدحسن آصفری نایب رییس کمیسیون شوراها نیز گفت:

لابی و دلارهای سعودی تا جایی کارگشاست که غیرت در میان نباشد.

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی نیز در توییتر خود نوشت:

با تبریک صعود تیم پرسپولیس که مردانه در مقابل کنفدراسیون نامرد جنگیدند با توجه به تجمع تعدادی از طرفداران استقلال در مقابل مجلس شورای اسلامی تلفنی از وزیر ورزش پیگیری کردم قول دادند مشکل تیم استقلال را حل نمایند.

سید محمد موحد نماینده کهگیلویه در واکنش گفت:

در هر زمان زر و زور با هم در راستا مقابله با استعدادهای الهی نهاده شد خداوند قطره ای از قدرت خویش را پدیدار ساخت. در نبردهای نابرابر اگر با همت بلند و ایمان حرکت گردد ارمغانش عزت خواهد بود فارغ از تعلق به رنگ ها، عزت شایسته فرزندان فوتبالیست و مردم ایران عزیز است.

اردشیر مطهری نماینده گرمسار نیز گفت: پیروزی تیم پرسپولیس به رغم کوشش های ناجوانمردانه سعودی ها و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را صمیمانه به همه مردم ایران تبریک عرض می کنم به امید شادی های بیشتر برای مردم خوب.

محسن زنگنه نماینده تربت حیدریه با اشاره به شادی های شب گذشته مردم گفت:

بچه های پرسپولیس ممنون بعد از مدت ها بوق ماشین ها و شادی و هلهله جوانان فضای محله ها را پر کرد این پیروزی بر همه ایرانیان مبارک باد.

ولی اسماعیلی نماینده گرمی نیز گفت:

پرسپولیس نشان داد حتی با ناداوری و بی عدالتی و 10 نفره شدن می توان کارهای عظیم انجام داد برای شاد کردن دل مردم عزیز ایران باید جنگید.

علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار نیز تاکید نمود:

بچه های پرغیرت پرسپولیس ایران ثابت کردند که شیر ایرانی را نباید زخمی کرد پول و لابی های خارج از زمین سعودی ها و حکم ناجوانمردانه AFC برای آل کثیر در زمین بازی اثری نداشت.

تعدادی از نمایندگان نیز در توییت های خود نیز به پرسپولیس و مردم ایران تبریک گفتند و محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی نیز با انتشار تصویر بازی شادی تیم پرسپولیس در رختکن نوشت: خدا قوت گل کاشتید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش نمایندگان به پیروزی پرسپولیس مقابل النصر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش نمایندگان به پیروزی پرسپولیس مقابل النصر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید