اعتصاب کارکنان پروازی شرکت های تابعه لوفت هانزای آلمان

به گزارش وبلاگ انجمن ها، کارکنان پروازی شرکت های هواپیمایی تابعه لوفت هانزا آلمان از صبح امروز در اعتراض به دستمزدهای خود اعتصاب گسترده ای را برگزار کردند که منجر به لغو بسیاری از پروازها شد.

اعتصاب کارکنان پروازی شرکت های تابعه لوفت هانزای آلمان

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ انجمن ها به نقل از اس ار اف، کارکنان پروازی شرکت های هواپیمایی تابعه لوفت هانزای آلمان در اعتراض به دستمزدهای خود اعتصاب کردند.

زمان اعتصاب کارکنان پروازی شرکت های تابعه لوفت هانزا بیش از آنچه مقرر شده بود به طول انجامیده و به جای اینکه تا قبل از ظهر امروز خاتمه یابد تا نیمه های شب ادامه خواهد داشت.

شرکت های هواپیمایی تابعه لوفت هانزا که در این اعتصاب های سراسری شرکت داشتند عبارتند از شرکت هواپیمایی یورو وینگز، ژرمن وینگز، لوفت هانزا سیتی لاین و شرکت هواپیمایی سان اکسپرس است.

کارکنان پروازی این شرکت های هواپیمایی از صبح زود امروز اعتصاب های خود را شروع کردند. صدها پرواز در فرودگاه های فرانکفورت، مونیخ، دوسلدورف، اشتوتگارت، برلین و هامبورگ تحت تاثیر این اعتصاب ها نهاده شد. اتحادیه کارکنان خدمه هواپیماها در آلمان (یوفو) از لغو چندین پرواز در صبح امروز بر اثر این اعتصاب ها اطلاع داد.

اینکه این اعتصاب ها دقیقا چه تاثیراتی خواهد داشت معین نیست. اخطارها درباره برگزاری این اعتصاب گسترده از طرف شرکت های هواپیمایی تابعه لوفت هانزا بعد از ظهر روز آدینه اعلام شده بود.

اتحادیه کارکنان خدمه هواپیماها در آلمان (یوفو) از مدیران و مقامات ارشد شرکت هواپیمایی دولتی لوفت هانزا دستمزد بیشتر برای کارکنان خود را درخواست نموده اند و هنوز در این باره به توافقی دست نیافته اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعتصاب کارکنان پروازی شرکت های تابعه لوفت هانزای آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتصاب کارکنان پروازی شرکت های تابعه لوفت هانزای آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید