درخواست یک نماینده: اسامی نمایندگان حاضر در ملاقات با رئیسی را منتشر کنید

به گزارش وبلاگ انجمن ها، خبرنگاران : این نماینده مجلس که خواست نامش فاش نشود گفت: آن طور که من در جلسه روز گذشته نمایندگان با آقای رئیسی برآورد کردم قطعاً 200 نفر در این جلسه حضور نداشتند.

درخواست یک نماینده: اسامی نمایندگان حاضر در ملاقات با رئیسی را منتشر کنید

به گزارش به نقل از خبرآنلاین، یک نماینده حاضر در نشست روز گذشته جمعی از نمایندگان مجلس با سید ابراهیم رئیسی در واکنش به ادعای حضور بیش از 200 نماینده در این ملاقات خواهان انتشار اسامی حاضران شد.

این نماینده مجلس که خواست نامش فاش نگردد گفت: آن طور که من در جلسه روز گذشته نمایندگان با آقای رئیسی برآورد کردم قطعاً 200 نفر در این جلسه حضور نداشتند. ضمن اینکه آمدن و رفتنی هم نبوده که تعداد نمایندگان متغیر باشد. برای اثبات این ادعا می توانند اسامی نمایندگان حاضر یعنی بیش از 200 نفری که می گویند در این جلسه حضور یافتند را اعلام و عکس های مراسم را نیز منتشر نمایند.

وی تاکید نمود: در صحبت های آقای اردشیر مطهری، نماینده گرمسار نیز ایشان اشاره به حضور کم تعداد نمایندگان کرد لذا می توانند صوت صحبت های ایشان را هم منتشر نمایند که ایشان گفتند اینکه نمایندگان حضور نداشتند به دلیل این بود که جلسه داشته یا از قبل بلیط تهیه نموده بودند.

این نماینده مجلس توضیح داد: بر اساس مشاهدات من حداقل یکی از دوربین ها برچسب اموال قوه قضاییه داشت. با توجه به وجود چند دوربین در این جلسه می توانند تصاویر آنها را منتشر نمایند، در این صورت تعیین می گردد که این دوربین ها متعلق به قوه قضاییه بوده یا از بیرون اجاره شده است.

او درباره ادعای مدیرکل روابط عمومی قوه قضاییه مبنی بر اخذ مرخصی بدون حقوق برای حضور در این مراسم نیز گفت که آقای رئیسی مدعی سیستم اتوماسیون در قوه قضائیه است، اگر این مرخصی را به صورت سیستمی گرفتند می توانند آن را منتشر نمایند نه اینکه الان برگه رد نموده باشند.

روز گذشته (چهارشنبه، 29 اردیبهشت ماه) گزارشی به نقل از یکی از نمایندگان حاضر در ملاقات نمایندگان با سید ابراهیم رئیسی در خبرآنلاین منتشر شد که در آن گفته شده بود تعداد نمایندگان حاضر کمتر از 100 نفر، حداقل یکی از دوربین های مراسم متعلق به قوه قضاییه بوده و اشاره ای هم به حضور علی نادری، مدیر روابط عمومی قوه قضاییه در این جلسه شده بود که این موارد با واکنش نادری و بعضی نمایندگان روبرو شد.

منبع: اقتصادنیوز

به "درخواست یک نماینده: اسامی نمایندگان حاضر در ملاقات با رئیسی را منتشر کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست یک نماینده: اسامی نمایندگان حاضر در ملاقات با رئیسی را منتشر کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید