خبرنگاران زنجیره همبستگی مردم زنجان و طارم در روز انتخابات تکمیل می گردد

به گزارش وبلاگ انجمن ها، زنجان - خبرنگاران - استاندار زنجان گفت: مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه زنجان و طارم روز آدینه برگزار می گردد تا فرایند انتخاب پنج نماینده استان به اتمام برسد و زنجیره وحدت و همبستگی مردم همواره پا در رکاب نظام و ولایت تکمیل گردد.

خبرنگاران زنجیره همبستگی مردم زنجان و طارم در روز انتخابات تکمیل می گردد

فتح الله حقیقی شامگاه پنجشنبه در پیغام دعوت از مردم حوزه انتخابیه زنجان و طارم برای شرکت در انتخابات اضافه نمود:مردم شریف شهرستانهای زنجان و طارم، حماسه ای دیگر چشم انتظار شما فخرآفرینان و شور آفرینان بصیر و انقلابی است.

وی یادآورشد: فردا روز انتخاب شماست تا با رای هایتان بتوانید خواسته ها و دغدعه هایتان را در راه تعالی و پیشرفت حوزه انتخابیه خود بیان کنید و این امانتی الهی است که از پیر مرادمان خمینی کبیر و شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی به ما رسیده است.

حقیقی تاکید نمود: پیغام حضور شما همچون دور اول که با صلابت و با شکوه بود فرصت شیطنت را از دشمنان خواهد گرفت.

استاندار زنجان گفت: فردا همه عوامل اجرایی در شهرستانهای زنجان و طارم به همراه گروه های عزیز و جان برکف پزشکی با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی آماده اخذ رای از شما بزرگواران هستند.

حقیقی توضیح داد: حضور شما اقتدار و عزت استان است.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند در 757 شعبه اخذ رای پیش بینی شده برگزار گشت که چهار نماینده از استان زنجان به مجلس شورای اسلامی راه یافتند و در انتخابات این دوره از مجلس در حوزه انتخابیه زنجان و طارم انتخاب یکی از نمایندگان به دور دوم کشیده شد.

دور دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز آدینه 21 شهریور همزمان در 9 استان برای 11 حوزه انتخابیه شامل 24 شهرستان برگزار می گردد.

در حوزه انتخابیه زنجان و طارم مهدی باقری و نبی الله محمدی با هم رقابت می نمایند.

استان زنجان پنج نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران زنجیره همبستگی مردم زنجان و طارم در روز انتخابات تکمیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زنجیره همبستگی مردم زنجان و طارم در روز انتخابات تکمیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید