خبرنگاران تردد شبانه در مشهد حدود 85 درصد کاهش یافت

به گزارش وبلاگ انجمن ها، مشهد- خبرنگاران- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: تردد درون شهری شبانه در مشهد در چهارمین شب اجرای طرح منع تردد شبانه حدود 85 درصد کاهش یافت.

خبرنگاران تردد شبانه در مشهد حدود 85 درصد کاهش یافت

سرهنگ حمیدرضا دهنوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ انجمن ها اضافه نمود: شب گذشته میزان همراهی مردم و کاهش ترددها در مشهد از شبهای قبل بیشتر بود که این مهم بیانگر حمایت شهروندان از این طرح برای قطع زنجیره شیوع کروناست.

وی اضافه نمود: در حال حاضر بیشتر ترددها مربوط به خودروهای امدادی، درمانی، انتظامی و حمل بار و مسافر است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: موتورسیکلت نیز شامل اجرای طرح ممنوعیت تردد می شود و راکبان آنها مانند سرنشینان خودروهای شخصی در صورت تخلف از اجرای طرح، جریمه می شوند.

دهنوی اضافه نمود: خودروهایی که در ساعت منع تردد، اجازه تردد دارند هم نباید از سرعت مطمئنه تخطی کنند اما متاسفانه برخی خودروها با خلوت دیدن خیابانها با سرعت بالا رانندگی می کنند که این امر پذیرفتنی نیست و باید در هر شرایطی سرعت مطمئنه رعایت شود.

اجرای طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای شرایط قرمز از نظر شیوع کرونا و ممنوعیت رفت و آمد درون شهری از ساعت 21 تا چهار صبح روز بعد، همزمان با محدودیتهای سراسری، از اول آذر ماه در مشهد و خراسان رضوی آغاز شده است.

بنا بر آخرین اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با فوت 483 بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به کرونا در 24 ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی بیماری کووید19 در کشور به 45 هزار و 738 تن رسید و 27 استان همچنان در شرایط قرمز کرونا هستند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تردد شبانه در مشهد حدود 85 درصد کاهش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تردد شبانه در مشهد حدود 85 درصد کاهش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید