انسداد پنج جاده به دلیل نبود ایمنی ، کندوان و هراز 13 تیر یک طرفه می شود

به گزارش وبلاگ انجمن ها، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 13 تیر از کرج و ابتدای آزاد راه تهران-شمال به سمت مرزن آباد و در محور هراز تردد از ساعت 15 تا 22 روز جمعه از رودهن به آمل ممنوع است.

انسداد پنج جاده به دلیل نبود ایمنی ، کندوان و هراز 13 تیر یک طرفه می شود

به گزارش وبلاگ انجمن ها، ایمان محرابی نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

وی از تردد روان در محورهای هراز، فیروزکوه، کندوان، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت خبر داد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل حصارک و پل فردیس، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده ایران خودرو خبر داد.

محرابی نیا اظهار کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

3 آزادراه پرتردد کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج-تهران، آزادراه کرج -قزوین و آزادراه تهران-کرج، بیشترین تردد ثبت شد.

افزایش 2 درصدی ترافیک راهها

وی بیان نمود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2269 ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 2 درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.1 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

محدودیت ترافیکی جاده های شمال تا روز شنبه 14 تیر 99

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور بیان نمود: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه 11 تیر تا ساعت 6 روز شنبه مورخ 14 تیر در محورهای کندوان، فیروزکوه، هراز و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

محرابی نیا اظهار کرد: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 13 تیر از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت 18 تا 24 روز جمعه 13 تیر از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 22 روز جمعه 13 تیر از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 22 روز جمعه مورخ 13 تیر از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اضافه کرد: در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

محرابی نیا اضافه کرد: تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 11 تیر و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محور هراز ممنوع است.

انسداد پنج جاده به دلیل نبود ایمنی

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: در حال حاضر محور خرم آباد-پل دختر در استان لرستان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور قزوین-همدان در کیلومتر 110 ، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین

به "انسداد پنج جاده به دلیل نبود ایمنی ، کندوان و هراز 13 تیر یک طرفه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد پنج جاده به دلیل نبود ایمنی ، کندوان و هراز 13 تیر یک طرفه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید