بورس فردا چه می گردد؟ ، خودرو و بانک لیدر بازار می شوند

به گزارش وبلاگ انجمن ها، امروز فرایند نزولی قیمت دلار با افزایش بیش از هزار تومان در هر دلار به فرایند صعودی تبدیل شد اما بازار سهام هنوز هیچ واکنشی به افزایش قیمت دلار نشان نداده است.

بورس فردا چه می گردد؟ ، خودرو و بانک لیدر بازار می شوند

باقر خادمی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با فرایند بازار فردا گفت: در کل فرایند بازار سهام بسیار خوب است، زیرا ارزش معاملات بالاست و تقاضا در بازار وجود دارد. اما به موازات تقاضا، میزان عرضه هم به شدت بالاست. من به آینده بازار سهام بسیار امیدوارم اما فعلا نوسان بازار ادامه خواهد داشت.

اما آیا فرایند نزولی بازار سرمایه فردا متوقف می گردد؟ خادمی در پاسخ به این سوال گفت: به نظر می رسد بازار فردا در عرضه و تقاضا به تعادل برسد و فرایند شاخص کل صعودی گردد.

او در رابطه با قیمت دلار و واکنش بازار گفت: زمانی که دلار افت قیمت داشت سهم های دلاری بازار واکنش نشان دادند و باعث ریزش بازار شدند و این سهم ها در دوره اصلاح بسیار کمتر اصلاح کردند.

او ادامه داد: هیجانات بازار سهام باعث شده تا سهامداران به علت ضرر صف فروش تشکیل دهند ولی این کار هیچ فایده ای ندارد و باعث ریزش بیشتر بازار می گردد. به نظر می رسد از این به بعد لیدر بازار سهم های بانکی و خودرویی باشند و سهم هایی که روی شاخص هم وزن تاثیر زیادی دارند.

منبع: تجارت نیوز

به "بورس فردا چه می گردد؟ ، خودرو و بانک لیدر بازار می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس فردا چه می گردد؟ ، خودرو و بانک لیدر بازار می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید