این حیوانات خانگی به داخل هواپیما راه پیدا کردند

به گزارش وبلاگ انجمن ها، دو ایرلاین کانادایی دست به اقدام جالبی زدند، با کار آنها از این به بعد با دیدن حیوانات خانگی مثل سگ و گربه در پرواز ، روی جایگاه هواپیما شوکه نشوید

این حیوانات خانگی به داخل هواپیما راه پیدا کردند

در پی آتشسوزی اخیر در فورت مک موری (Fort McMurray) کانادا ، هزاران نفر مجبور به ترک خانه ها و تخلیه شهر شدند. برای اینکه این عملیات تخلیه برای افرادی که حیوان خانگی داشتند راحت تر انجام بگیرد ، ایرلاین های وست جت (WestJet) و کانادین نورت (Canadian North) با زیر پا گذاشتن قانون همیشگی درباره حیوانات ، این بار به مسافرین اجازه دادند تا حیوانات خانگی خود را نیز همراهشان به داخل هواپیما ببرند.

معمولا برای سفر با حیوانات خانگی باید آنها را داخل باکس مخصوص به باربری تحویل داد. اما از آنجایی که بسیاری از این افراد فرصتی برای اینکه باکس مخصوص حیواناتشان را بهمراه داشته باشند نداشتند ، این دو ایرلاین تصمیم گرفتند تا این فرصت را به این حیوانات بدهند تا سفری همراه صاحبانشان داخل کابین هواپیما را تجربه نمایند.

خلبان خط هوایی وست جت نیز در این باره گفته است : ما همه در این هواپیما به حیوانات علاقه مند هستیم ، ما می دانیم که چقدر برای صاحبان آنها مهم بود که بتوانند حیواناتشان را همراهشان ببرند.

همچنین سخنگویی از خط هوایی کانادین نورت نیز اینچنین عنوان نمود : هرچند این غیرمعمول است که حیوانات داخل کابین هواپیما سوار شوند ، اما با توجه به شرایط غیرمعمولی که با آن روبرو بودیم می توانستیم این قانون را این بار برای این حیوانات کنار بگذاریم.

با به اشتراک گذاشتن تصاویری از این حیوانات داخل هواپیما در شبکه های اجتماعی ، این حرکت این دو شرکت هواپیمایی بشدت مورد استقبال نهاده شد. یکی از مسافران توانسته بود دو سگ خود را همراه خود ببرد و کودکی که کوچک ترین مسافر این هواپیما بود نیز توانسته بود کوچک ترین حیوان خانگی را که یک لاک پشت بود در کنار خود در هواپیما بنشاند!

منبع : لست سکند

منبع: تریپ

به "این حیوانات خانگی به داخل هواپیما راه پیدا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این حیوانات خانگی به داخل هواپیما راه پیدا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید