اقدامات ویژه برای مقابله با مِرس و پیغام نخست وزیر کره جنوبی

به گزارش وبلاگ انجمن ها، جمعی از مسئولان کشور کره جنوبی از جمله معاون نخست وزیر و و وزیر آموزش این کشور به همراه نخست وزیر و شهردار شهر گوانجو جلسه ای را در ارتباط با برگزاری مسابقات یونیورسیاد جهانی که از این هفته در گوانجو شروع می گردد، برگزار کردند.

اقدامات ویژه برای مقابله با مِرس و پیغام نخست وزیر کره جنوبی

در این جلسه که به میزبانی نخست وزیر کره جنوبی برگزار گردید، ابتدا رئیس کمیته برگزاری مسابقات یونیورسیاد و همچنین شهردار شهر گوانجو گزارش کوتاهی از آمادگی این شهر برای برگزاری مسابقات ارائه کردند. طبق این گزارش، حمل و نقل عمومی، سالن برگزاری مسابقات، محل اسکان و امنیت و ایمنی یونیورسیاد کاملا تامین شده و نگرانی از این بابت نیست.

در ادامه تاکید شد که دولت کره جنوبی و کمیته برگزاری مسابقات متعهد به محافظت از تمام شرکت نمایندگان و حاضران در این مسابقه از بیماری مِرس بوده و تاکنون هیچ مورد از این بیماری در شهر گوانجو گزارش نشده است.

طبق برنامه ریزی، کمیته سازماندهی در طول مسابقات یونیورسیاد کلینیک های ویژه ای را با حضور پزشکان درجه یک برای ارائه خدمات ویژه در نظر گرفته است که ورزشکاران و حتی توریست ها می توانند از آن استفاده نمایند.

هوانگ کیو نخست وزیر کره جنوبی هم در این جلسه گفت: برگزاری مسابقات یونیورسیاد تابستانی فرصتی است تا بتوانیم مهارت ها و توانایی های مدیریت بحران خود را بعد از بروز بیماری مرس نشان بدهیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اقدامات ویژه برای مقابله با مِرس و پیغام نخست وزیر کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدامات ویژه برای مقابله با مِرس و پیغام نخست وزیر کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید