پرونده طلب بودورف از استقلال برای همواره بسته شد

به گزارش وبلاگ انجمن ها، تهران (پانا) - مدیرعامل باشگاه استقلال آخرین فرایند حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را تشریح کرد.

پرونده طلب بودورف از استقلال برای همواره بسته شد

احمد مددی مدیرعامل استقلال، در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، با اعلام اینکه پفراینده بودورف برای همواره بسته شد، گفت: با کوشش های انجام شده، طلب بودورف مدافع بلغاری فصل گذشته استقلال تهیه و پرداخت شد و امروز وکیل او هم در ایمیلی به فیفا این موضوع را تایید کرد تا این پفراینده برای همواره بسته شود.

وی درباره فرایند اعزام مجموعه تیم استقلال به عربستان برای شرکت در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: روز دوشنبه کنفرانسی آنلاین از سوی AFC جهت هماهنگی های این بازی ها برگزار گردید که آقای قیم مدیر بین الملل باشگاه هم در این جلسه آنلاین شرکت داشت. در این جلسه سعودی ها قول داده اند که همکاری لازم را انجام دهند و معطلی در فرودگاه و صدور ویزا و ... وجود نداشته باشد.

مدیرعامل استقلال اضافه نمود: با هماهنگی های انجام شده، قرار است سعودی ها دو هتل را به ما پیشنهاد بدهند و ما از میان این دو هتل، محل اسکان خود را انتخاب کنیم. در صورتی که هتل پیشنهادیشان مناسب نباشد، ما می توانیم هتل دیگری را معرفی کنیم و در صورتی که هتل مذکور از سوی تیم دیگری رزرو نشده باشد، می توانیم به آن هتل برویم.

مددی در خاتمه گفت: در این جلسه مقرر شده تا حداکثر 72 ساعت قبل از اعزام، از تیم تست کرونا گرفته شود و در جده هم از تیم تست گرفته می شود. اگر کسی در جده تستش مثبت بود، راهی قرنطینه می شود و 3 روز بعد از رفتن علائمش، دوباره از او تست گرفته می شود و در صورت منفی بودن تست، به تیم برمی شود. تا به امروز برای 90 درصد مجموعه تیم استقلال ویزا صادر شده و برای باقی مانده اعضای تیم هم در حال پیگیری هستیم. هماهنگی های لازم با نهادهای مربوطه در داخل هم در حال اجرا است و همچنین درحال رایزنی با شرکت های هوایی جهت دریافت پرواز چارتر به عربستان هم هستیم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پرونده طلب بودورف از استقلال برای همواره بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده طلب بودورف از استقلال برای همواره بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید