قالیباف عید نوروز را به کشورهای حوزه تمدن نوروز تبریک گفت خبرنگاران

به گزارش وبلاگ انجمن ها، رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه ای به روسای مجالس کشور های افغانستان، ترکیه، تاجیکستان، عراق، آذربایجان، ازبکستان، قرقیزستان، قزاقستان، ترکمنستان و پاکستان فرارسیدن عید سعید باستانی نوروز سال 1400 را تبریک گفت.

قالیباف عید نوروز را به کشورهای حوزه تمدن نوروز تبریک گفت خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ انجمن ها، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه ای به روسای مجالس کشورهای افغانستان، ترکیه، تاجیکستان، عراق، آذربایجان، ازبکستان، قرقیزستان، قزاقستان، ترکمنستان و پاکستان فرارسیدن عید سعید باستانی نوروز سال 1400 را تبریک گفت.

متن پیام ها به شرح ذیل است:

سلام علیکم؛

صمیمانه ترین تبریکات اینجانب را به مناسبت فرارسیدن عید باستانی نوروز پذیرا باشید.

تحول در طبیعت، همگام با نوروز که آمیخته با طراوت، رشد و شکوفایی است، آغاز می گردد و امید است که این دگرگونی در سال پیش رو، سرشار از پیشرفت، رفاه و بالندگی روز افزون و همراه با معنویت و عدالت برای همه ملت ها باشد.

اعتقاد پایدار دارم؛ محو و مهار بیماری منحوس کرونا ویروس و حل چالش های اساسی پیرامون آن از جهت همدلی و همکاری سازنده دولت ها و مجلس ها انجام پذیر است.

فرصت را مغتنم شمرده؛ تأکید می نمایم که مجلس شورای اسلامی از هرگونه همکاری و رایزنی با هدف تقویت امنیت، پیشرفت و توسعه همه جانبه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشورهای منطقه و همسایه استقبال می نماید.

محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی

جمهوری اسلامی ایران.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قالیباف عید نوروز را به کشورهای حوزه تمدن نوروز تبریک گفت خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قالیباف عید نوروز را به کشورهای حوزه تمدن نوروز تبریک گفت خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید