فرمانده ناجا: اجازه موج سواری به شایعه پردازان کرونا نمی دهیم

به گزارش وبلاگ انجمن ها، فرمانده ناجا با بیان اینکه برخی افراد با شایعه پردازی و دروغ سازی، روحیه مردم را نشانه و هدف گرفته اند؛ گفت: نیروی انتظامی هرگز به فرصت طلبان اجازه موج سواری و جولان را نمی دهد.

فرمانده ناجا: اجازه موج سواری به شایعه پردازان کرونا نمی دهیم

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ انجمن ها، سردار حسین اشتری در قرارگاه مقابله با ویروس کرونا در ستاد ناجا با قدردانی از تلاشگران و ایثارگران عرصه سلامت، گفت: جانفشانی جامعه پزشکی، پرستاری و کادر درمانی را در مبارزه و مقابله با ویروس کرونا قدر می دانیم و ان شاء الله با توکل بر خداوند متعال، همیت و همت همگانی در رعایت اصول و نکات بهداشتی، کرونا را شکست خواهیم داد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سبزپوشان ناجا به عنوان مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت هستند، خاطر نشان کرد: از تمامی همکاران سخت کوش و عزیزم که در این موقعیت در انجام ماموریت ها، شجاعانه و دلسوزانه حضور دارند نیز قدردانی و تشکر می کنم.

سردار اشتری با بیان اینکه نسبت به سلامت نیرو های پلیس حساس هستیم، بیان نمود: تک تک نیرو ها و کارکنان ناجا را همچون فرزندان خود می دانم و قطعا از همه ظرفیت های بهداشتی و ایمنی سلامت برای صیانت از سلامت آن ها و خانواده هایشان بهره می گیریم.

وی با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت های نیروی انتظامی، ادامه داد: ماهیت ماموریت های پلیس به گونه ای است که در هیچ شرایطی نمی توانیم نسبت به تامین نظم و امنیت بی تفاوت باشیم یا وظایف قانونی مان را دنبال و اجرایی نکنیم؛ در واقع باید بگویم نمی توانیم فرایند خدمات دهی به مردم را تعطیل کنیم، اما لازم است در چنین شرایطی نیز با تامین و تجهیز زیرساخت ها، ارائه خدمات غیرحضوری را تسهیل و تسریع کنیم.

وی با اشاره به اینکه نیرو های پلیس شجاعانه، ایثارگرانه و جانانه در کنار مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند، شرح داد: در راستای مهار و کنترل شیوع این ویروس در جامعه، همه ظرفیت هایمان را به میدان می آوریم و در پیاده سازی این رویکرد، توجه به سلامت کارکنان و صیانت از آن را به عنوان یک اولویت جدی دنبال می کنیم.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات مقابله ای نیروی انتظامی در حوزه احتکار، بیان کرد: با موضوع پلیس امنیت اقتصادی اقدامات خوبی در این حوزه اجرا شده است به گونه ای که در تهران و سایر استان ها ضمن شناسایی انبار های احتکار، محتکرین شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شده اند.

وی با بیان اینکه علی رغم کشف مواد ضدعفونی و بهداشتی توسط نیروی انتظامی از انبار های احتکار، به نظر می رسد که چرخه توزیع این مواد باید اصلاح شود، مطرح نمود: سازوکاری باید پیش بینی شودکه این کشفیات مورد نیاز، طی فرایندی صحیح در اختیار عموم مردم قرار بگیرد.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تشدید رصد تحرکات شایعه پردازان در فضای مجازی، بیان کرد: برخی افراد با شایعه پردازی و دروغ سازی، روحیه مردم را نشانه و هدف گرفتند این در حالی است که اطمینان می دهم نیروی انتظامی هرگز به فرصت طلبان اجازه موج سواری و جولان نمی دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فرمانده ناجا: اجازه موج سواری به شایعه پردازان کرونا نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده ناجا: اجازه موج سواری به شایعه پردازان کرونا نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید