(عکس) داستان ادامه دار زنی که می گوید رونالدو به او تجاوز کرده است

به گزارش وبلاگ انجمن ها، خبرنگاران - داستان قضایی کریستیانو رونالدو با زنی که مدعی است رونالدو 10 ساله پیش در لاس وگاس به او تجاوز کرده همچنان ادامه دارد.

(عکس) داستان ادامه دار زنی که می گوید رونالدو به او تجاوز کرده است

به گزارش سرویس ورزشی وبلاگ انجمن ها، داستان تازه مربوط به قاضی دادگاهی در نوادا است که دوباره دستور داده پرونده تجاوز کریس رونالدو که در هتلی در لاس وگاس رخ داده باز شود. اگرچه این قاضی هنوز زمان مشخصی برای از سرگیری دادگاه مشخص نکرده، ولی همین حالا دردسر های جدیدی برای رونالدو به وجود آورده که امیدزیادی داشت این پرونده برای همیشه مختومه اعلام شود.

ماجرای تجاوز رونالدو چیست؟

این موضوع مربوط به سال 2009 است؛ آن زمام کریس رونالدو 24 ساله که نامش را به عنوان فوق ستاره فوتبال در منچستریونایتد سرزبان انداخته بود برای تعطیلات راهی لاس وگاس می شود. او در کلاب شبانه با دختری 25 ساله به اسم کاترین مایورگا آشنا می شود و بعد از او می خواهد برای رفتن به سوئیتش در هتل همراهی اش کند.

کاترین اندکی بعد از آن اتفاق بدون اینکه ابتدا نامی از کریس رونالدو بیاورد به پلیس شکایت می کند که مورد تجاوز قرار گرفته است، ولی این پرونده کمی بعد مختومه می شود و دیگر کاترین پیگیر شکایتش نمی شود. این موضوع مسکوت مانده بود تا اینکه سال 2018 او در گزارشی که نشریه آلمانی اشپیگل منتشر کرد، از رونالدو نام برد و گفت این بازیکن مشهور فوتبال چندسال پیش در هتلی در لاس وگاس به او تجاوز کرده است.

وکلای رونالدو ابتدا خیلی زود این موضوع را حربه ای برای اخاذی از کریس رونالدو توصیف کرده و آن را بی اساس دانستند، ولی انتشار عکس های قدیمی از رونالدو در آن کلاب شبانه نشان می داد این دو همدیگر را ملاقات کرده اند. با این وجود، اما وکلای رونالدو اصرار داشتند این موضوع چیزی را ثابت نمی کند. کمی از انتشار این خبر جنجالی نگذشته بود که سندی منتشر شد مبنی براینکه وکلای رونالدو در سال 2010، یعنی یک سال بعد از ادعای کاترین به او رقم 375 هزاردلار حق السکوت داده اند تا او دیگر درباره این موضوع جایی حرف نزند.

با انتشار این سند، وکلای رونالدو از هک ایمیل هایشان خبر دادند و گفتند در این اطلاعات دست برده شده است. بااین حال، با رو شدن جزئیاتی بیشتر این پرونده انتها رونالدو به حرف آمد و گفت ادعای کاترین کذب محض است، چون او به میل خودش راضی به برقراری ارتباط شده است. این ادعا از سوی کاترین در گفت و گوی رسانه ای رد شد؛ کاترین درباره آن شب گفت که بعد از ملاقات با رونالدو به همراه چند نفر دیگر به سوئیت او در هتل رفته اند و آنجا رونالدو به زور وارد رابطه شده است.

وکلای رونالدو، هم بر ادعای کریس مبنی بر اینکه هیچ تجاوزی در کار نبوده و هم توافق با کاترین تاکید کردند تا اینکه دادگاه انتها به دلیل نبودن شواهد کافی، پرونده را مختومه اعلام کرد.

حالا با گذر تقریبی دو سال از آن دادگاه، قاضی جدیدی در دادگاه نوادا به شواهدی دست یافته که نشان می دهد کاترین در آن سال شرایط روحی مناسبی نداشته و توافقنامه حاصله چندان اعتباری ندارد. داستان تازه از این قرار است که اگر مشخص شود کاترین تحت تاثیر مسائل روحی روانی با رونالدو و وکلایش برای سکوت کردن به توافق رسیده دوباره پرونده به جریان می افتد و این بار با رو شدن همان فرضیه اولیه مبنی بر تجاوز کریس رونالدو به کاترین، دردسر بزرگی انتظار این فوق ستاره فوتبالی را می کشد.

منبع: فرارو

به "(عکس) داستان ادامه دار زنی که می گوید رونالدو به او تجاوز کرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) داستان ادامه دار زنی که می گوید رونالدو به او تجاوز کرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید