سیفی به فینال راه یافت، تیم دوبل دختران به مدال برنز دست یافت

به گزارش وبلاگ انجمن ها به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، مهرداد سیفی دارتر تهرانی تیم ملی جوانان در مرحله گروهی ابتدا مقابل نماینده انگلیس با حساب 4 بر صفر مغلوب گردید ولی در ادامه نمایندگان استرالیا را 4 بر صفر، اتریش را 4 بر یک و دارتری از سوئد را با حساب 4 بر یک شکست داد و به به مرحله حذفی راه یافت.

سیفی به فینال راه یافت، تیم دوبل دختران به مدال برنز دست یافت

سیفی سپس با فزونی مقابل نماینده مجارستان با نتیجه 4 بر2، دارتر جمهوری چک با حساب 4 بر 2 و پیروزی 5 بر 3 مقابل ورزشکار هلند با اقتدار هرچه تمامتر به فینال رقابتهای دنیای راه یافت. مهرداد سیفی برای کسب مدال طلای دنیا روز یکشنبه 23 مهر در مسابقه فینال نماینده انگلیس را ملاقات خواهد نمود.

اما تیم دوبل دختران کشورمان متشکل از فاطمه کریمی و فاطمه صفی هر دو از اصفهان در مرحله گروهی با 4 برد پیاپی برابر مجارستان، روسیه، مصر و سوئد مقتدرانه و به عنوان صدرنشین به مرحله حذفی راه یافت که در این مرحله با عبور از سد جمهوری چک به نیمه نهایی رسید که با شکست از انگلیس به عنوان سوم مشترک و مدال با ارزش برنز نایل آمد.

همچنین امیر مهدی زنگی آبادی ملی پوش جوان و کرمانی کشورمان با 2 برد و 3 باخت نتوانست از مرحله گروهی صعود کند.

لازم به ذکر است پیشتر تیم دوبل پسران کشورمان متشکل از مهرداد سیفی و امیر مهدی زنگی آبادی در صندلی پنجم دنیا ایستاد و فاطمه کریمی و فاطمه صفی در رقابتهای انفرادی بخش دختران هر دو در ردیف نهم دنیا قرار گرفتند. راهنمایی تیم ملی جوانان کشورمان بر عهده حمیدرضا مومنی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سیفی به فینال راه یافت، تیم دوبل دختران به مدال برنز دست یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیفی به فینال راه یافت، تیم دوبل دختران به مدال برنز دست یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید