درد میگرن را اینگونه کاهش دهید

به گزارش وبلاگ انجمن ها، یک مطالعه جدید نشان داده است که به یاری یک روش می توان نه تنها درد بلکه هزینه درمان میگرن را کاهش داد.

درد میگرن را اینگونه کاهش دهید

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ انجمن ها به نقل از سی جی تی ان، نتایج یک آنالیز جدید حاکی از آن است، یوگا ممکن است به کاهش درد میگرن و پس از آن کاهش هزینه درمان یاری کند.

بنابر یافته های این مطالعه افرادی که از میگرن رنج می برند اما به طور مرتب یوگا تمرین می نمایند، کمتر سردرد می گیرند و اگر هم بگیرند سردرد آنها در زمانی کوتاه از بین رفته و چندان دردناک نیز نخواهد بود.

براساس بیانیه مؤسسه علوم پزشکی All India Institute of Medical Sciences in New Delhi، یوگا می تواند نه تنها درد بلکه هزینه درمان میگرن را کاهش دهد.

این تحقیق که توسط موسسه علوم پزشکی آل هند صورت گرفته در مجله پزشکی آموزشگاه مغز و اعصاب آمریکایی منتشر شد.

تحقیقات جدید خاطرنشان می نماید، یوگا ممکن است به افراد مبتلا به میگرن یاری کند و منجر به سردردهایی گردد که کمتر اتفاق می افتد، دوام ندارد و دیگر مانند قبل دردناک نیست.

به گفته کارشناسان بهداشتی، داروها نخستین روش برای درمان میگرن هستند، اما آنها فقط در حدود نیمی از بیماران عمل می نمایند و بسیاری از داروها دارای عوارض جانبی هستند که باعث می گردد حدود 10 درصد از افراد مصرف آنها را متوقف نمایند.

پژوهش اخیر عظیم ترین آزمایش تصادفی ارزیابی یوگا به عنوان یک ابزار درمانی برای میگرن است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "درد میگرن را اینگونه کاهش دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درد میگرن را اینگونه کاهش دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید