خبرنگاران وحدت و هم افزایی موجب توسعه لرستان می شود

به گزارش وبلاگ انجمن ها، خرم آباد - خبرنگاران - استاندار لرستان گفت: همکاری، وحدت و هم افزایی موجب توسعه و رشد همه جانبه لرستان می شود.

خبرنگاران وحدت و هم افزایی موجب توسعه لرستان می شود

سید موسی خادمی شامگاه یکشنبه در دیدار با مرتضی محمودوند منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: با همکاری، وحدت و هم افزایی مسائل استان را برطرف خواهیم کرد و با روحیه جهادی شاهد توسعه استان خواهیم بود.

وی اضافه نمود: ستاد مردمی مقابله با کرونا در استان تشکیل شده و کمک های غیردولتی و مردمی را بین مردم توزیع می کند که در این بخش نقش نمایندگان تاثیرگذار است.

استاندار لرستان در ادامه از زحمات مرتضی محمودوند منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی به دلیل تهیه و توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی بین مردم مناطق محروم تشکر و قدردانی کرد.

منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی در این دیدار اظهار کرد: در ایام مبارزه با کرونا 10هزار بسته حمایتی و بهداشتی بین افراد آسیب پذیر، توزیع شد.

مرتضی محمودوند گفت: تلاش برای استفاده از ظرفیت خیرین در راستای توزیع اقلام بهداشتی و معیشتی بین مردم مناطق محروم ادامه دارد و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران وحدت و هم افزایی موجب توسعه لرستان می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وحدت و هم افزایی موجب توسعه لرستان می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید