خبرنگاران رییس جمهوری به تنهایی برای استان ها تصمیم نمی گیرد

به گزارش وبلاگ انجمن ها، تهران - خبرنگاران- رییس کمیسیون بهداشت مجلس دهم با بیان اینکه برخی ناجوانمردانه هر چه هست را به رییس جمهوری نسبت می دهند، گفت: رییس جمهوری بسیاری از اختیارات را به استانداران تفویض کرده است و در این شرایط طبیعتا نمی تواند به تنهایی برای تمام استان ها تصمیم گیری کند.

خبرنگاران رییس جمهوری به تنهایی برای استان ها تصمیم نمی گیرد

علی نوبخت حقیقی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی وبلاگ انجمن ها اظهار کرد: رییس جمهوری بر موضوع کرونا نظارت دارد همه چیز در کشور گروهی است و تک تک وزارت خانه ها نسبت به این مسائل مسوول هستند و همه دستگاه ها با وزارت بهداشت همکاری و همراهی می کنند.

نایب رییس و دبیر شورای مشورتی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به طرح برخی اتهام زنی ها به رییس جمهوری درباره تصمیم گیری درباره تعطیلات کرونا، گفت: اگر شخص رییس جمهوری جلوی اجرای یک دستور را بگیرد باید افشا شود که اینگونه نیست اینها همه اش حرف است. رییس جمهوری در همه مراحل و جریانات مقابله با کرونا فعال بودند. در ستاد ملی مقابله با کرونا بحث های گسترده ای می شود و آنچه که نهادهای بهداشتی و تخصصی در جهان می گویند در ستاد کرونا اجرا می شود.

نوبخت حقیقی یادآور شد: رییس جمهوری بسیاری از اختیارات را به استانداران تفویض کرده است و در این شرایط طبیعتا نمی تواند به تنهایی برای تمام استان ها تصمیم گیری کند. مسوولان دیگر باید پای کار بیایند. یکی از راهکارها تعطیلی کشور است، نه همه آن.

وی با تاکید بر همراهی مردم و رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی شرح داد: اگر قرار باشد کشور تعطیل شود ولی دورهمی ها شروع شود، مسئله ای حل نمی شود همه مردم باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند تا بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.

وی تاکید کرد: برخی ناجوانمردانه هر چه هست را به رییس جمهوری نسبت می دهند، این درست نیست. رییس جمهوری به اندازه کافی در این زمینه وقت گذاشته اند و اشکال جای دیگری است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رییس جمهوری به تنهایی برای استان ها تصمیم نمی گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رییس جمهوری به تنهایی برای استان ها تصمیم نمی گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید