برگزاری تمرین استقلال در غیاب ملی پوشان، چشمی و غلامپور، میلیچ باز هم اختصاصی تمرین کرد

به گزارش وبلاگ انجمن ها، روزبه چشمی به دلیل حضور در کلینیک استقلال برای فیزیوتراپی غایب بود. این بازیکن از شنبه به تمرینات گروهی آبی ها اضافه می گردد. همچنین میلیچ در این تمرین به صورت اختصاصی تمرین کرد. شیخ دیاباته هم در خارج از کشور حضور دارد و بعد از بازگشت به تهران برای حضور در تمرینات تست خواهد داد.

برگزاری تمرین استقلال در غیاب ملی پوشان، چشمی و غلامپور، میلیچ باز هم اختصاصی تمرین کرد

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در غیاب ملی پوشان این تیم برگزار گردید.

برگزاری تمرین استقلال در غیاب ملی پوشان، چشمی و غلامپور/میلیچ باز هم اختصاصی تمرین کرد

به گزارش فارس، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 11 در زمین استادیوم نفت تهرانسر در شرایطی برگزار گردید که ملی پوشان امید و بزرگسالان این تیم در محل تمرین حضور نداشتند.

روزبه چشمی به دلیل حضور در کلینیک استقلال برای فیزیوتراپی غایب بود. این بازیکن از شنبه به تمرینات گروهی آبی ها اضافه می گردد. همچنین میلیچ در این تمرین به صورت اختصاصی تمرین کرد. شیخ دیاباته هم در خارج از کشور حضور دارد و بعد از بازگشت به تهران برای حضور در تمرینات تست خواهد داد.

فرشید باقری مثل روز گذشته در برنامه های تاکتیکی آبی پوشان حضور داشت.

بهزاد غلامپور مربی دروازه بانان استقلال به دلیل حضور در مراسم چهلم درگذشت پدر مرحومش در این تمرین غایب بود و دروازه بانان استقلال زیر نظر نیما خیراندیش مربی دروازه بانان تیم امید استقلال، به تمرین مشغول شدند.

تمرین امروز آبی پوشان به برنامه های استقامتی و سپس کار تاکتیکی اختصاص داشت که بازیکنان حدود 90 دقیقه برنامه های مختلف را مرور کردند.

منبع: عصر ایران

به "برگزاری تمرین استقلال در غیاب ملی پوشان، چشمی و غلامپور، میلیچ باز هم اختصاصی تمرین کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری تمرین استقلال در غیاب ملی پوشان، چشمی و غلامپور، میلیچ باز هم اختصاصی تمرین کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید