انتخاب پیمانکار جدید دانشگاه علم و صنعت تا 10 روز آینده

به گزارش وبلاگ انجمن ها، نایب دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت از برکناری پیمانکار سلف دانشجویان این دانشگاه و یکسان شدن محل طبخ غذای دانشجویان و اساتید این دانشگاه اطلاع داد و گفت: پیمانکار جدید دانشگاه تا 10 روز آینده مستقر خواهد شد.

انتخاب پیمانکار جدید دانشگاه علم و صنعت تا 10 روز آینده

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ انجمن ها، حامد کلانتری ضمن بیان این مطلب به آخرین تصمیمات دانشگاه علم و صنعت به منظور پیشگیری از وقوع اتفاقات اخیر اشاره نمود و گفت: در جلسه ای که امروز با حضور معاون سازمان امور دانشجویان، معاون دانشجویی دانشگاه علم و صنعت و بعضی مسئولان دیگر برگزار کردیم قرار شد پیمانکار سلف دانشجویی دانشگاه برکنار گردد و جذب پیمانکار جدید با صدور اعلامیه مناقصه صورت بگیرد.

او در ادامه توضیح داد: در این جلسه دانشگاه علم و صنعت متعهد شد طی قراردادی با اورژانس کل کشور فضای مورد احتیاج دانشگاه را برای حضور اورژانس در مجموعه دانشگاه فراهم آورد. ضمن این که دانشگاه متعهد شد تمامی هزینه های درمان دانشجویان را به طور کلی پرداخت کند.

نایب دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت با تاکید بر اینکه هزینه رزرف غذای دانشجویان حادثه دیده از سوی دانشگاه به آنها برگردانده می گردد، گفت: بر اساس توافق اجرا شده قرار شد امکان خروج دانشجویان دختران در شرایط اضطرار با موافقت سرپرست خوابگاه فراهم گردد و با عوامل مانع از خروج دانشجویان نیز برخورد صورت بگیرد.

کلانتری همچنین از یکسان شدن محل طبخ غذای دانشجویان و اساتید دانشگاه اطلاع داد و گفت: مجموعه رستوران های دانشگاه علم و صنعت در بهمن ماه جاری در سطح دانشگاه فعال خواهند شد و بر این اساس سوبسید مشخصی برای دانشجویان ارائه می گردد. ضمن این که سازمان امور دانشجویان قول داده است تا با اختصاص بودجه لازم برای افزایش کیفیت سلف غذای دانشگاه یاری کند.

نایب دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در انتها از اختصاص بودجه حدود سه میلیارد تومانی برای تعویض تجهیزات اینترنتی خوابگاه های دانشگاه اطلاع داد و گفت: معاون سازمان امور دانشجویان متعهد شده این اعتبار را به منظور ارتقا شبکه اینترنت دانشگاه پرداخت کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انتخاب پیمانکار جدید دانشگاه علم و صنعت تا 10 روز آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب پیمانکار جدید دانشگاه علم و صنعت تا 10 روز آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید