یک هفته با نشنال جئوگرافی؛ از غلبه بر جاذبه تا روزهای آفتابی در سواحل کالیفرنیا

به گزارش وبلاگ انجمن ها، در هفته ای که گذشت، نشنال جئوگرافی در عکس های روز خود عکس های دیدنی از مبارزه یک صخره نورد با جاذبه و بازی دو روباه قرمز وحشی در ژاپن را به تصویر کشیده است.

یک هفته با نشنال جئوگرافی؛ از غلبه بر جاذبه تا روزهای آفتابی در سواحل کالیفرنیا

در عکس های روز نشنال جئوگرافی از شنبه تا آدینه هفته گذشته تصاویر زیبا و دیدنی از بیرون کشیدن قایق توسط ماهیی گیران ویتنامی، بازی روباه های قرمز وحشی، صخره نوردی از جهت سخت، فضای برفی دریاچه ای در اسلوونی و صابون های تاریخی ترکیه ای به چشم می خورد.

مبارزه با جاذبه

یک صخره نورد در حال صعود از یک جهت سخت در آستین ایالت تگزاس است. این جهت که کاتین کرادز (cutinn cards) نام دارد، بخشی از یک دیواره سنگ آهکی در منطقه بارتون کریک است.

زمستان آرام

برف روی دریاچه بلد (Bled) در اسلوونی فضا را به یک افسانه پریایی تبدیل نموده است. یک کلیسا نیز در جزیره وسط دریاچه قرار گرفته است که در قرن 17 ساخته شده است.

بیرون از دریا

در ساحل بین توان (binh thuan) در ویتنام ماهی گیران در حال کشیدن قایق خود به ساحل هستند. تران توان عکاس این عکس می گوید:

ماهی گیرانی که قایق ها را راهنمایی می نمایند باید مهارت خاصی در متعادل نگه داشتن قایق داشته باشند تا در برابر موج های بزرگ قایق واژگون نشود.

تنفس صبحگاهی

روباه های قرمز وحشی که کیتسون هم نامیده می شوند، در حال بازی در برف های شمالی ترین نقطه ژاپن هستند. روباه ها در افسانه های اجدادی ژاپن رایج هستند و گاه نشان دهنده قدرت های جادویی هستند.

سبز

در شهر نیزیپ (nizip) در ترکیه یک صابون ساز در حال چیدن صابون های سنتی روغن زیتون است. عکاس این عکس، متین بوراک (metin burak) با قرار دادن دوربین خود در داخل این قلعه صابونی و با استفاده از کنترل روی گوشی خود تنظیمات را انجام داده است.

به سوی خانه

بعد از یک روز چریدن در منطقه نین توان (ninh thuan) در ویتنام گله گوسفندان در حال برگشت به خانه هستند. منطقه جنگلی است و کمتر صنعتی شده است.

روزهای افتابی

آدام مارتین (adam martin) خارج از ساحل کالیفرنیا نتیجه صبر خود را می گیرد. آدام می گوید:

من 30 دقیقه نشستم و با یک انفجار رنگی روبه رو شدم. ماهی های گاریبالدی نارنجی که ماهی ایالت کالیفرنیا است، در حال حمام کردن زیر پرتو های گرم خورشید بودند.

منبع: کجارو / nationalgeographic.com

به "یک هفته با نشنال جئوگرافی؛ از غلبه بر جاذبه تا روزهای آفتابی در سواحل کالیفرنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک هفته با نشنال جئوگرافی؛ از غلبه بر جاذبه تا روزهای آفتابی در سواحل کالیفرنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید