پرسپولیس به راستا موفقیت برمی گردد، قضاوت درباره قهرمانی زود است

به گزارش وبلاگ انجمن ها، حسین کلانی در گفتگو با خبرنگاران، درباره اولین شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک در لیگ برتر فصل جاری گفت: من در داخل تیم نیستم تا از تصمیمات فنی سرمربی تیم مطلع شوم. فقط در حدی می دانم که برخی بازیکنان کلیدی تیم دچار مصدومیت شده بودند و کادر فنی چاره ای جز تغییر در ترکیب نداشت.

پرسپولیس به راستا موفقیت برمی گردد، قضاوت درباره قهرمانی زود است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: زیبایی بازی فوتبال روی همین موضوع است که نمی توان نتیجه را پیش بینی کرد. نماینده اراک تازه به لیگ برتر آمد اما نشان داد می تواند حریف سرسختی برای مدعیان باشد. آنها فینالیست آسیا را شکست دادند و این موضوع نشان می دهد که انگیزه و توان بازیکنان و مربیان آنها بسیار بالا بوده است.

کلانی افزود: نباید به خاطر یک باخت نظرات غیر کارشناسی داد. قطعاً آقای گل محمدی به خوبی درک می کند که حضور در پرسپولیس شرایط ویژه خودش را دارد و هر شکستی می تواند برای او همراه با انتقاد باشد. اینها هم جزئی از دنیای فوتبال است.

وی درباره امتیازاتی که این تیم در یک سوم ابتدایی رقابت های لیگ برتر که نسبت به مدت مشابه در سال های قهرمانی خود پایین تر است شرح داد: پرسپولیس به دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا شرایط متفاوتی را در ابتدای فصل داشت. قطعاً می تواند در ادامه رشد خوبی داشته باشد و بالای جدول بیاید. قضاوت درباره قهرمانی رقابت های لیگ برتر این فصل زود است و باید به تیم ها فرصت خودنمایی بیشتری داد. یحیی گل محمدی که نشان داده است مربی باشخصیت و حرفه ای است به راستا موفقیت بر می گردد.

حسین کلانی

به گزارش وبلاگ انجمن ها، تیم فوتبال پرسپولیس امروز شنبه در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف ماشین سازی تبریز می رود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس به راستا موفقیت برمی گردد، قضاوت درباره قهرمانی زود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس به راستا موفقیت برمی گردد، قضاوت درباره قهرمانی زود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید