هشدار مجدد پلیس به واحدهای عرضه کننده قلیان

به گزارش وبلاگ انجمن ها، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با هشدار دوباره به واحدهای صنفی عرضه کننده قلیان، تاکید نمود : در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحد صنفی پلمب خواهد شد.

هشدار مجدد پلیس به واحدهای عرضه کننده قلیان

به گزارش وبلاگ انجمن ها از ایسنا، سرهنگ نادر مرادی دراین باره گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور و براساس تدابیر و دستورالعمل های ابلاغی، عرضه قلیان در واحدهای صنفی ممنوع و این موضوع به تمامی این واحدها نیز ابلاغ شد.

وی ادامه داد: به همین دلیل نیز تیم های محسوس و نامحسوس پلیس اقدام به بازرسی از این واحدها کردند و با موارد تخلف نیز حسب قانون برخورد لازم انجام شد. روز گذشته نیز خبرهایی به دست ما رسید که حاکی از عرضه خصوصی قلیان در چند واحد صنفی در محدوده جنت آباد و هفت حوض بود که با آنالیز موضوع تعیین شد گزارش واصله صحت دارد.

سرهنگ مرادی با اشاره به حضور ماموران پلیس و پلمب این واحدهای صنفی، گفت: چیزی به نام عرضه خصوصی قلیان و ... نداریم و وقتی بخشنامه ای برای ممنوعیت صادر شده همه باید از آن پیروی نمایند و پلیس نیز به جد با افرادی که بخواهند سلامت مردم را به خطر بیاندازند برخورد خواهد نمود.

به گفته معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت، متصدیان این واحدها نیز دستگیر شده و با پرونده متشکله روانه دادسرا شدند.

منبع: جام جم آنلاین

به "هشدار مجدد پلیس به واحدهای عرضه کننده قلیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار مجدد پلیس به واحدهای عرضه کننده قلیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید