محبوبی: فقط 10 درصد با مرگ فاصله داشتم، با وجود درد عضلانی وحشتناک کارم را دنبال می کردم

به گزارش وبلاگ انجمن ها، عضو کمیته پزشکی اتحادیه جهانی کشتی گفت: مشکل در تنفس و سرفه های وحشتناک امانم را بریده بود و فقط 10 درصد تا مرگ فاصله داشتم.

محبوبی: فقط 10 درصد با مرگ فاصله داشتم، با وجود درد عضلانی وحشتناک کارم را دنبال می کردم

دکتر صادق محبوبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ انجمن ها در خصوص نجاتش از کرونا و بهبود وضعیتش گفت: نسبت به روزهای گذشته کمی بهترم. من فقط 10 درصد تا مرگ فاصله داشتم. مشکل در تنفس و سرفه های وحشتناک امانم را بریده بود، اما خوشبختانه توانستم این دوره را پشت سر بگذارم و از همه کسانی که در این مدت تماس گرفته و جویای احوالم بودند، تشکر می کنم.

رئیس پیشین هیئت کشتی گیلان درباره چگونگی ابتلایش به کرونا گفت: مطب من در املش است. مطبم تا آخرین لحظه باز بود چون بیماران زیادی وجود داشتند که باید به وضع شان رسیدگی می شد. با وجود درد عضلانی وحشتناکی که داشتم، کار را دنبال می کردم.

محبوبی خاطر نشان کرد: در همان دوره ای که در استان گیلان ماسک و لباس مخصوص پیدا نمی شد. پلاستیک دستم نموده بودم و کار می کردم. یک لحظه احساس کردم که دیگر چیزی نمی بینم و تصمیم گرفتم تست کرونا بدهم. تست خونم منفی بود، اما خانمم که پزشک است، گفت سی تی اسکن ریه بدهم که در سی تی علائم کرونا معین بود و ریه ام کاملاً درگیر شده بود.

وی ادامه داد: با توجه به حضور همسرم و همچنین وسائلی که در مطب داشتم، تخت بیمارستان را اشغال نکردم و در خانه ماندم. وسائل مطب به خانه آورده شد، چون به اکسیژن احتیاج داشتم. خوشبختانه همسرم پیشگیری کرد و به کرونا مبتلا نشد و من هم بعد از دوره درمانی سخت و طولانی، اکنون بهتر شده ام.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محبوبی: فقط 10 درصد با مرگ فاصله داشتم، با وجود درد عضلانی وحشتناک کارم را دنبال می کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبوبی: فقط 10 درصد با مرگ فاصله داشتم، با وجود درد عضلانی وحشتناک کارم را دنبال می کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید