لو رفتن پارکینگ خودروهای احتکار شده در غرب تهران

به گزارش وبلاگ انجمن ها، خبرنگاران : رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از شناسایی یک پارکینگ و کشف 74 دستگاه خودروی احتکاری به ارزش 160 میلیارد ریال در غرب تهران خبر داد.

لو رفتن پارکینگ خودروهای احتکار شده در غرب تهران

به گزارش وبلاگ انجمن ها به نقل از ایسنا سردار علی ذوالقدری اظهارکرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با احتکار و اخلالگران اقتصادی، روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از وجود پارکینگ احتکار خودرو در یکی از مجتمع های تجاری غرب تهران مطلع شدند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: پس از هماهنگی قضائی، ماموران به پارکینگ مجتمع اعزام و در بازرسی از آن پیروز به کشف 74 دستگاه خودروی احتکاری شامل 71 دستگاه خودروی مونتاژ داخل اعم از انواع پژو206،405، پارس، سمند سورن، دنا معمولی، اچ سی کراس، پراید و سه دستگاه خودروی خارجی جک اس-5 شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه براساس نظر کارشناسان، ارزش کالاهای احتکار شده حدود160 میلیارد ریال برآورد شده است، اظهارکرد: در این خصوص یک متهم که مالک پارکینگ مذکور است تا بررسی تکمیلی موضوع و شناسایی سایر محتکران، دستگیر و به دادسرا معرفی گشت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، ذوالقدری در پایان با اشاره به اینکه پلیس عزم خود را برای مبارزه جدی با محتکران و ایجاد بستری آرام و به دور از هرگونه التهاب در جامعه به کار گرفته است، گفت: پیشگیری از جرایم نیازمند عزم همگانی است.

منبع: اقتصادنیوز

به "لو رفتن پارکینگ خودروهای احتکار شده در غرب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لو رفتن پارکینگ خودروهای احتکار شده در غرب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید