طوفان: به بیماری محمدعلی کلی دچار شده ام و در مان نمی شوم

به گزارش وبلاگ انجمن ها، رضا صفایی پور (طوفان)، بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون می گوید بیماری لاعلاجی دارد که محمدعلی کلی هم داشت. او ادامه می دهد این بیماری ناشی از عوارض کار های رزمی است که انجام می داده و ضرباتی که خورده است حالا دارد عوارضش را نشان می دهد.

طوفان: به بیماری محمدعلی کلی دچار شده ام و در مان نمی شوم

به گزارش مهر، رضا صفایی پور، بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون که چندی قبل به علت عوارض بیماری پارکینسون به بیمارستان منتقل شده بود، درباره آخرین شرایط سلامت خود چنین شرح داد: دوشنبه شب همین هفته از بیمارستان به خانه آمدم، البته این به معنای درمان و مرخصی من نیست. بیماری ام پارکینسون است و چند شب پیش در جمع دوستان تعادلم را از دست دادم، با 115 تماس گرفتند و آن ها بنده را به بیمارستان یاس منتقل کردند.

او ادامه داد: در شروع حمله درد زیادی داشتم و به بیمارستان منتقل شدم، اما بیماری ام قابل مداوا نیست. پیگیری هایی برای چکاپ انجام دادیم قرار شد در نوبت آزمایش و ام آرآی باشم که منتظر نوبت آن هستم.

این بازیگر درباره شرایط خود گفت: الان بهترم، اما این بیماری اذیت می نماید. قرص هایی هم که می خورم تنها باعث می گردد لرزش هایم کمتر گردد و چیزی را درمان نمی نماید. این همان بیماری لاعلاجی است که محمدعلی کلی هم داشت. ناشی از عوارض کار های رزمی است که انجام می دادم و ضرباتی است که در کار های رزمی می خوردم. این ضربه ها حالا دارد عوارضش را نشان می دهد.

او اضافه کرد: باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد، کاری نمی توان برایش کرد. پزشکان قرص ها را کم و زیاد می نمایند تا لرزش ها کمتر گردد، اما هر شب حوالی ساعت 10 این درد سراغ من می آید و از سر تا کتف و کمرم را درگیر می نماید. قرص هم که می خورم، تا یکی دو ساعتی آرام می شوم، اما مجدد دردش شروع می گردد. شاید اگر پزشک حاذق و خوبی معرفی گردد، شرایطم کمی بهتر از این بگردد.

صفایی پور نظر پزشکان درباره بیماری خود را این گونه تشریح کرد: پزشکان می گویند این بیماری ای است که باید با آن مدارا کنید. اما با این شرایط سخت چگونه می توان مدارا کرد؟ نزدیک 10 سال است که من بی کارم و هیچ فعالیتی ندارم و این برایم سخت است، باید ببینیم خدا چه می خواهد و چه پیش می آید.

منبع: فرارو

به "طوفان: به بیماری محمدعلی کلی دچار شده ام و در مان نمی شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طوفان: به بیماری محمدعلی کلی دچار شده ام و در مان نمی شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید