سه عرضه اولیه هلدینگ خلیج فارس در راه است

به گزارش وبلاگ انجمن ها، جعفر ربیعی مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس از عرضه بوعلی طی روزهای آینده اطلاع داد و گفت: سه شرکت بوعلی، اروند و بندر امام آماده ورود به بورس هستند.

سه عرضه اولیه هلدینگ خلیج فارس در راه است

به گزارش وبلاگ انجمن ها به نقل از تجارت نیوز ، مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس از عرضه بوعلی طی روزهای آینده اطلاع داد و با اشاره به اینکه سه شرکت بوعلی، اروند و بندر امام آماده ورود به بورس هستند، گفت: قیمت گذاری بوعلی اجرا شده و در بورس پذیرش و نماد آن درج شده و اکنون منتظر عرضه از سوی بورس هستیم که به زودی تا دو هفته آینده این عرضه صورت می گیرد.

جعفر ربیعی مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس با اشاره به اینکه در مرحله اول 12 درصد از سهام بوعلی برای عموم عرضه می گردد و 3 درصد از این سهام هم به صندوق های سرمایه گذاری تعلق می گیرد، اضافه نمود: در نظر داریم در صورت شرایط مناسب بازار 3 درصد دیگر را هم ظرف دو ماه بعد از عرضه اولیه عرضه کنیم.

ربیعی با اشاره به اینکه اروند نیز پذیرش شده و به احتمال زیاد طی همین هفته قیمت عرضه آن در هلدینگ تصویب می گردد، ادامه داد: به فاصله دو تا سه هفته بعد از بوعلی 12 درصد از سهام اروند نیز عرضه خواهد شد. به گفته وی، پتروشیمی اروند غول پی وی سی کشور و منطقه است.

منبع: جام جم آنلاین

به "سه عرضه اولیه هلدینگ خلیج فارس در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه عرضه اولیه هلدینگ خلیج فارس در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید