زنانی که خروپف می نمایند، بیشتر سرطان می گیرند

به گزارش وبلاگ انجمن ها، خروپف ممکن است بیانگر مسئله ای در بدن باشد و بدن با این رفتار در خواب، زنگ در خطر بودن سلامتی فرد را بصدا درمی آورد، به طور مثال در جوانان، خروپف نشانه فشار خون بالاست.

زنانی که خروپف می نمایند، بیشتر سرطان می گیرند

محققان اروپایی بر اساس اطلاعات واقعی به این نتیجه رسیدند که خطر ابتلا به سرطان در زنانی که دچار آپنه خواب می شوند افزایش می یابد. یکی از علایم آن خروپف دائمی و قوی است. این خروپف باعث هیپوکسی می شود که برای بدن انسان خطرناک است.

محققان بر اساس پایگاه داده های اروپایی مبتلایان به آپنه در خواب به این نتیجه رسیدند که 388 نفر در بین 2 هزار بیمار بالای 18 سال مبتلا به سرطان هستند که 2,8 درصد آن ها زنان می باشند.

سروصدای خروپف در زنان به همان اندازه مردان است، اما به آن اعتراف نمی نمایند. اما علاوه بر ناهنجار بودن این صدا، خروپوف می تواند تاثیرات منفی بر عملکرد قلب نیز داشته باشد.

خروپف عارضه ایست که همه آدم های جهان از آن هراس دارند و هیچ کس دوست ندارد کنار آدمی شب را سپری کند که خروپوف می نماید. خروپف ممکن است بیانگر مسئله ای در بدن باشد و بدن با این رفتار در خواب، زنگ در خطر بودن سلامتی فرد را بصدا درمی آورد، به طور مثال در جوانان، خروپف نشانه فشار خون بالاست.

لرزش مجرای تنفسی موجب فراوری صدا می شود. حال اگر به دلیل نحوه خوابیدن راستا هوا بسته شود، تنفس دچار مشکل شده و خروپوف شروع می شود. مطابق با مطالعه جدید که اخیراً در جلسه سالیانه در انجمن رادیولوژی شیکاگو برگزار گردید، در خانم ها، خروپف و وقفه تنفسی ممکن است زودتر از آقایان منجر به نقص عملکرد قلب بشود.

هنوز معین نیست که آیا آپنه خواب مستقیماً منجر به بیماری قلبی میشود یا نه، اما بعضی از متخصصان بر این باورند که افرادی که آپنه خواب دارند در خطر پیشرفت هایپرتانسیون یا فشار خون بالا هستند.

بسیاری از افرادی که آپنه خواب دارند بیماری مشترک نیز دارند. این یکی از دلایلی است که چرا اثبات ارتباط مستقیم آپنه خواب و بیماری های قلبی سخت تر است.

منبع: اسپوتنیک

منبع: فرادید

به "زنانی که خروپف می نمایند، بیشتر سرطان می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنانی که خروپف می نمایند، بیشتر سرطان می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید