دستگیری آدم ربایان کمتر از 24 ساعت در خرم آباد

به گزارش وبلاگ انجمن ها، فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 آدم ربا و رهایی گروگان کمتر از 24 ساعت در خرم آباد اطلاع داد.

دستگیری آدم ربایان کمتر از 24 ساعت در خرم آباد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ انجمن ها، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدیان نسب گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده آدم ربایی به پلیس آگاهی استان حاوی شکایت فردی مبنی بر اینکه پسر 24 ساله اش به قصد تهیه سوخت به یک صندلی پمپ بنزین در شهرستان اسلامشهر رفته و دیگر به منزل مراجعه ننموده است و فردای آن روز فردی ناشناس با وی تماس می گیرد و می گوید فرزندت نزد ما است و ما در ازای آزادی وی مبلغ 850 میلیون ریال وجه نقد می خواهیم؛ با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به پرونده در اختیار پلیس مبارزه با جرایم جنایی نهاده شد.

مهدیان نسب توضیح داد: در تحقیقات به عمل آمده و به کارگیری شیوه های پلیسی محرز شد محل اختفای آدم ربایان در خرم آباد است و در تماس هایی که با خانواده گروگان گرفته اند از دریافت وجه نقد منصرف شده و تقاضای دریافت سکه طلا نموده اند.

فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان اینکه با کوشش ماموران هر دو آدم ربا در عملیاتی ضربتی حین تحویل سکه در محل معین شده دستگیر شدند اضافه کرد: فرد ربوده شده نیز که در منزل آن ها حبس شده بود رها و به آغوش خانواده اش برگشت.

وی در خاتمه با اشاره به اینکه گروگان مذکور در کمتر از 24 ساعت آزاد شد، گفت: متهمان انگیزه آدم ربایی را اختلاف اقتصادی بیان نموده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دستگیری آدم ربایان کمتر از 24 ساعت در خرم آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری آدم ربایان کمتر از 24 ساعت در خرم آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید