خبرنگاران پیوس: در آستانه لیگ قهرمانان آسیا، شهرآورد محک جدی برای پرسپولیس است

به گزارش وبلاگ انجمن ها، تهران- خبرنگاران- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به اعتقاد من رویارویی با استقلال در زمان خوبی رخ داد و این ملاقات می تواند محک جدی در آستانه لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس خواهد بود.

خبرنگاران پیوس: در آستانه لیگ قهرمانان آسیا، شهرآورد محک جدی برای پرسپولیس است

فرشاد پیوس روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ انجمن ها، با اشاره به رویارویی پرسپولیس و استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: این بازی برای پرسپولیس در زمان خوبی رخ داد. چرا که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در پیش است و این شهرآورد می تواند از هر نظر برای تیم مفید باشد و بازیکنان در این مسابقه محک جدی بخورند.

وی اضافه کرد: پرسپولیس شرایط خوبی دارد و در لیگ هم قهرمان شده است. برد شهرآورد حذفی به طور حتم اندازه کسب یک جام دیگر برای طرفداران مهم است پس بازیکنان با تمام توان کوشش خواهند کرد تا در این بازی حساس هم به برتری برسند و گام محکمی را برای دبل و قهرمانی در جام حذفی بردارند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص تفاوت شهرآورد لیگ و جام حذفی گفت: دربی در بازی محبت آمیز هم مهم است چه برسد به جام حذفی. هیچ تیمی دوست ندارد ببازد. از طرفی پرسپولیس برای تثبیت قهرمانی خود کوشش می نماید و از طرفی دیگر استقلال هم دوست دارد با برد در این ملاقات ناکامی های خود را جبران کند. پس این موضوع نوید یک بازی خوب را می دهد.

پیوس در خصوص بی انگیزگی بازیکنان پرسپولیس گفت: بازیکنان باتجربه هستند. آنها کارشان را در لیگ به بهترین شکل ممکن انجام دادند و توانستند با اختلاف قهرمان شوند. آنها می دانند که طرفدار دوست ندارد تیم با خاطره بدی لیگ را تمام کند و به همین خاطر خواهند جنگید.

وی گفت: کادر فنی با بازیکنان ارتباط خوبی دارد و به طور حتم از نظر روحی و رونی با آنها کار خواهد نمود. جای نگرانی نیست و در مسابقه جام حذفی می توانیم بهترین بازی فصل پرسپولیس را ببینیم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پیوس: در آستانه لیگ قهرمانان آسیا، شهرآورد محک جدی برای پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیوس: در آستانه لیگ قهرمانان آسیا، شهرآورد محک جدی برای پرسپولیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید