خبرنگاران ضرب و جرح 2 کارگر جمع آوری زباله منطقه 17 تهران پیگیری قضایی می شود

به گزارش وبلاگ انجمن ها، تهران- خبرنگاران- شهردار منطقه 17 تهران گفت: موضوع ضرب و جرح دو کارگر منطقه توسط اراذل و اوباش را از طریق قانون و مراجع قضایی پیگیری می کنیم.

خبرنگاران ضرب و جرح 2 کارگر جمع آوری زباله منطقه 17 تهران پیگیری قضایی می شود

محمودکلهری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ انجمن ها در تایید خبر ضرب و جرح دو کارگر جمع آوری زباله در این منطقه توسط اراذل و اوباش گفت: تعدادی اراذل اوباش که حالت عادی نداشتند دو کارگر جمع آوری زباله را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

وی اضافه کرد: به عنوان وظیفه شکایتی را تنظیم و شنبه با حضور در دادسرا پیگیر این موضوع خواهیم شد.

کلهری با بیان اینکه باید با این نوع رفتارها به طور قانونی و جدی برخورد صورت گیرد، گفت: به عنوان متولی امور شهری و شهردار منطقه این موضوع را رها نمی کنم و از کلانتری منطقه و دادسرا درخواست کردم که برای شناسایی این افراد تلاش کنند.

شهردار منطقه 17 تهران، پیگیری قضایی این موضوع را مطالبه شهروندان نیز اعلام کرد و گفت: بعد از این حادثه شهروندان و مردم محل پیام هایی را به شهرداری ارسال و انتظار دارند که شهرداری منطقه 17 برای سرانجام دادن به این نوع رفتارهای غیر اخلاقی واکنش نشان دهد.

وی اضافه کرد: پیش از این نیز برخی اراذل و اوباش که حالت عادی نداشتند با قمه به کارگران شهرداری حمله کرده بودند.

شهردار منطقه 17 از دستگاه امنیتی و انتظامی خواست تا به این موضوع ورود کنند و با برخورد جدی، انگیزه زحمتکشان شهرداری در این حوزه را افزایش دهند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ضرب و جرح 2 کارگر جمع آوری زباله منطقه 17 تهران پیگیری قضایی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ضرب و جرح 2 کارگر جمع آوری زباله منطقه 17 تهران پیگیری قضایی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید