جدیت پلیس هدایت و رانندگی قم در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی

به گزارش وبلاگ انجمن ها، خبرنگاران/قم سرپرست پلیس هدایت و رانندگی استان از جدیت در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اطلاع داد.

جدیت پلیس هدایت و رانندگی قم در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی

سرهنگ غلامرضا صدفی در گفت وگو با وبلاگ انجمن ها گفت: در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، ستاد مبارزه با کرونا پلیس هدایت و رانندگی استان قم بر اساس دستورالعمل های واصله از ناجا اقدام به اجرای این طرح از هشتم فروردین ماه نموده است.

وی با اشاره به این که این طرح تا اطلاع ثانوی و ابلاغ طرح جدید ادامه دارد، اضافه کرد: از ابتدای آغاز طرح، پلیس در تمام مبادی ورودی و خروجی شهر قم به صورت شبانه روزی مستقر بوده و اجازه هیچگونه سفر جدیدی را نداده و صرفا افراد بومی قم مجاز به ورود به شهر هستند و افراد غیر بومی اجازه ورود به شهر را ندارند.

سرپرست پلیس هدایت و رانندگی استان اعلام کرد: این درحالی است که خروج افراد غیر ساکن و مسافر به شهرهایشان مسئله ای ندارد و این افراد در جهت بازگشت هم در طول سفر اجازه ورود به شهرهای جهت را ندارند و از کنارگذرها عبور خواهند کرد.

وی با بیان که تردد خودروهای امدادی، پلیس، هلال احمر، وسایل حمل دارو و مایحتاج عمومی بین شهرها بلا مانع است. محدودیت حداکثری جابجایی مسافران یا اتوبوس های بین شهری ضمن اجرای پروتکل های بهداشتی اعمال خواهد شد.

سرهنگ صدفی اظهارکرد: محدودیت های اعمال شده شامل کارکنان دولت که محل کار و سکونتشان در یک نقطه قرار ندارد، نخواهد شد و تیم های تشخیص مستقر در مبادی، کنترل و احراز از موضوع نسبت به تردد این دسته از کارمندان اقدام خواهد نمود.

وی گفت: در اجرای این طرح، ضمانت اجرایی که برای همکاران بنده تعریف شده تعیین است و به ناچار اگر کسی به موارد مذکور بی توجهی نموده باشد مشمول جریمه 5 میلیون ریالی و توقف یک ماهه خودرو خواهد شد. تا به امروز هم افراد بسیاری از مبادی شهر بازگشت داده شده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جدیت پلیس هدایت و رانندگی قم در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیت پلیس هدایت و رانندگی قم در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید