ثبت نام خودرو؛ عجله نکنید 10 روز فرصت دارید

به گزارش وبلاگ انجمن ها، متقاضیان شرکت در طرح جدید فروش خودرو به مناسبت عید سعید فطر، تا ساعت 24 چهارشنبه 14 خردادماه (به مدت 10 روز) فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه های فروش خودروسازان، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ثبت نام خودرو؛ عجله نکنید 10 روز فرصت دارید

به گزارش وبلاگ انجمن ها به نقل از ایرنا، وزارت صنعت، معدن و تجارت در اطلاعیه ای اظهار داشت: متقاضیان شرکت در طرح جدید فروش خودرو به مناسبت عید سعید فطر، تا ساعت 24 چهارشنبه 14 خردادماه (به مدت 10 روز) فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه های فروش خودروسازان، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو اطلاعیه شماره یک وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر ضوابط ثبت نام و فروش خودروها در طرح ویژه ایام عید سعید فطر به استحضار می رساند، متقاضیان جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور برای انجام مراحل ثبت نام، به مدت 10 روز فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به سامانه های فروش خودروسازان ثبت نام خود را انجام دهند.

وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: زمان دریافت نام کاربری و رمز عبور از امروز یکشنبه (4خرداد) شروع شده و تا خاتمه زمان ثبت نام یعنی روز چهارشنبه (14خرداد 99) ادامه خواهد داشت. همچنین زمان ثبت نام خرید خودروهای ارایه شده در این طرح نیز از چهارشنبه 7 خردادماه شروع شده و تا تاریخ چهارشنبه 14 خردادماه ادامه خواهد داشت.

  • ضوابط 10 گانه برای ثبت نام در طرح فروش خودرو | جزئیات محدودیت های جدید ؛ چه کسانی می توانند ثبت نام نمایند؟

بر این اساس، متقاضیان محترم می توانند در فواصل زمانی مختلف طی 10 روز متوالی (از 4 تا 14 خردادماه)، برای انجام مراحل دریافت نام کاربری و رمز عبور، به سامانه های فروش طراحی شده از سوی خودروسازان مراجعه نمایند.

بدیهی است، تقدم و تاخر ثبت نام، تاثیری در قرعه کشی نهایی نخواهد داشت.

توصیه می گردد متقاضیان بدون نگرانی و عجله، در یکی از روزهای آینده تا 10 روز آینده، ترجیحا روزهای میانی، اقدام به دریافت نام کاربری و ثبت نام خرید اقدام نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ثبت نام خودرو؛ عجله نکنید 10 روز فرصت دارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام خودرو؛ عجله نکنید 10 روز فرصت دارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید