تغییر تکنولوژی هواساز ها گامی در جهت صرفه جویی در مصرف آب

به گزارش وبلاگ انجمن ها، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: ما در ایستگاه های خطوط مترو به دنبال تغییر تکنولوژی هواساز ها هستیم تا بتوانیم در مصرف آب صرفه جویی بیشتری داشته باشیم.

تغییر تکنولوژی هواساز ها گامی در جهت صرفه جویی در مصرف آب

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ انجمن ها، مهندس فرنوش نوبخت در حاشیه مراسم اتصال آب شرب شهری انتهاه فتح آباد که ظهر امروز (سه شنبه چهاردهم آبان ماه 98) در انتهاه فتح آباد برگزار گردید اضافه نمود: نبود آب شرب در انتهاه فتح آباد شرایط سختی برای همکاران ما ایجاد نموده بود، اما توانیستم این کار را اگر چه دیر، اما انجام دهیم و امیدواریم این کار در رفاه حال آن ها تاثیر گذار باشد.

وی با اشاره به اینکه آب سرمایه حیاتی است اضافه نمود: در مصرف آن باید صرفه جویی کنیم و طی سال های گذشته نحوه استفاده از هواساز ها را هم تغییر دادیم تا در مصرف آب صرفه جویی بیشتری انجام دهیم.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه با اشاره به اینکه متروی تهران جز 14 متروی برتر جهان است اضافه نمود: این کار برای این انتهاه که جزیی از مترو است یک کار ماندگار است و خوشا به سعادت کسانی که در این کار سهیم بودند.

وی در انتها خواهان تعریف پروژه ای برای احیا چاه آب انتهاه فتح آباد شد و از کوشش های شهرداری منطقه و شرکت آب قدردانی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تغییر تکنولوژی هواساز ها گامی در جهت صرفه جویی در مصرف آب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر تکنولوژی هواساز ها گامی در جهت صرفه جویی در مصرف آب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید