بازی استقلال و نساجی لغو می گردد؟

به گزارش وبلاگ انجمن ها، شورای تامین استان مازندران امروز نظر قطعی خود را درباره بازی تیم های فوتبال نساجی و استقلال اعلام خواهد نمود.

بازی استقلال و نساجی لغو می گردد؟

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ انجمن ها، طبق برنامه اعلام شده از سوی سازمان لیگ ملاقات تیم های نساجی مازندران و استقلال تهران باید روز دوشنبه در قائمشهر برگزار گردد. در چنین شرایطی اما ابهام هایی درباره برگزاری این مسابقه وجود دارد که قرار است شورای تامین استان مازندران نظر نهایی اش را اعلام کند.

هادی خلردی، نایب رییس هیات فوتبال استان مازندران در این خصوص گفته است: طی نامه ای که امروز پاسخ آن به دفتر هیات فوتبال باید ارسال گردد، از شورای تامین استان خواسته ایم درباره امکان برگزاری مسابقه نساجی و استقلال نظر نهایی خود را اعلام نمایند.

وی اضافه نمود: در این لحظه نمی گردد نظر قطعی درباره برگزاری بازی داد، اما باید بگویم که در هیات فوتبال استان مازندران و شهرستان قائمشهر هیچ مسئله ای برای برگزاری ملاقات نساجی و استقلال وجود ندارد و همه آماده برگزاری این مسابقه هستیم. فقط منتظر پاسخ رسمی شورای تامین استان مازندران در این باره هستیم.

طبق برنامه قبلی تیم های نساجی و استقلال از ساعت 17:30 روز دوشنبه در استادیوم شهید وطنی قائمشهر باید با هم ملاقات نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بازی استقلال و نساجی لغو می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی استقلال و نساجی لغو می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید