بارگیری بیش از 20 محموله بزرگ ترافیکی در بندر امام

به گزارش وبلاگ انجمن ها، خبرنگاران/خوزستان مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) از بارگیری بیش از 20 نگلات ویژه (محموله بزرگ ترافیکی) در بندر امام از ابتدای امسال تا به امروز خبر داد.

بارگیری بیش از 20 محموله بزرگ ترافیکی در بندر امام

عادل دریس در گفت وگو با وبلاگ انجمن ها، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا به امروز بیش از20 نگلات ویژه (محموله بزرگ ترافیکی) در مجتمع بندری امام خمینی(ره) بارگیری شده است.

وی اضافه کرد: نگلات ویژه به عنوان شکلی از محمولات ترافیکی، از جمله کالاهای ویژه هستند که در شرایط و با بهره گیری از تجهیزات خاص، تخلیه و بارگیری می شوند و مجتمع بندری امام خمینی(ره) با برخورداری از امکانات و تجهیزات لازم پیروز به بارگیری 20 نگله ویژه از 12 فروند شناور شده است.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) گفت: سه نگله از این تعداد به طول های 30، 35 و 45 متر و عرض های 4.5، 4.5 و 7 متر از بزرگترین ابعاد برخوردار بودند که تحت شرایط ایمن و با اتکا بر توان و مهارت نیروهای عملیاتی تخلیه و از مبدأ صنایع داخلی در استان خوزستان جهت حمل و نقل ساحلی به مقصد کنگان ارسال شدند.

وی اضافه کرد: توانمندی تجهیزاتی، اسکله های مناسب و نیروهای عملیاتی مجرب و کارآزموده از مهم ترین شرایط لازم برای تخلیه و بارگیری و حمل این نوع کالاها است که این مجتمع بزرگ بندری زمینه را برای جابه جایی ایمن و سریع آن ها فراهم ساخته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بارگیری بیش از 20 محموله بزرگ ترافیکی در بندر امام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارگیری بیش از 20 محموله بزرگ ترافیکی در بندر امام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید