انجمن های حامی نما، چالش مدیریت شهری کرج در جمع آوری سگ های ولگرد

به گزارش وبلاگ انجمن ها، معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: نگاه غیرتخصصی و عظیم نمایی های انجمن های حامی نمای حیوانات، مانع از موفقیت شهرداری در اجرای طرح های کنترل جمعیت و خطر سگ های بدون صاحب و ولگرد می گردد.

انجمن های حامی نما، چالش مدیریت شهری کرج در جمع آوری سگ های ولگرد

به گزارش وبلاگ انجمن ها آنلاین به نقل از وبلاگ انجمن ها، حسین روستایی گفت: یکی از مهم ترین دلایل عدم موفقیت شهرداری در کنترل جمعیت سگ های بدون صاحب، فعالیت افراد حامی نمای انجمن های حمایت از حیوانات است که با نگاه دگم و غیرتخصصی در این حوزه فعالیت می نمایند، تنش هایی که این مجموعه برای سازمان مدیریت پسماند ایجاد می نماید باعث جلوگیری از اجرای بسیاری از طرح های ما شده است.

معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اضافه کرد: همکاران ما در جمع آوری سگ های بدون صاحب امنیت روانی ندارد زیرا این انجمن ها عکس و فیلم از فعالیت آنان تهیه نموده و به عنوان قاتل حیوانات در شبکه های مجازی منتشر می نمایند.

روستایی یکی از دلایل عدم موفقیت سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج، استان البرز در جمع آوری سگ های بدون صاحب را زادوولد زیاد سگ ها دانست و گفت: در یک تا دو سال از یک جفت سگ بالغ بر 200 قلاده سگ به جهان می آید که سایر شهرهای استان البرز توانایی کنترل این جمعیت را ندارند.

او اضافه کرد: در سایر شهرهای استان البرز جز کمال شهر و فردیس، طرح کنترل جمعیت سگ های بدون صاحب انجام نمی گردد، بنابراین هرچقدر این طرح در کرج باقوت بیشتری انجام گردد در عمل بی فایده است زیرا سایر شهرداری ها سگ های محدوده خود را جمع آوری نموده و در حریم شهر کرج رها می نمایند.

معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج گفت: در کرج تعداد زیادی مرکز پرورش سگ وجود دارد که با مقاصد مالی سگ را پرورش داده، 15 توله از آن می گیرند دوتای آن را برای پرورش نگه داشته و الباقی را در سطح شهر رها می نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "انجمن های حامی نما، چالش مدیریت شهری کرج در جمع آوری سگ های ولگرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجمن های حامی نما، چالش مدیریت شهری کرج در جمع آوری سگ های ولگرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید