کریمی بین دو راهی استقلال و پیشنهاد مالی بالاتر سپاهان

به گزارش وبلاگ انجمن ها، علی کریمی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال استقلال با پیشنهاد مالی خوبی از تیم سپاهان روبه رو شده و هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته است.

کریمی بین دو راهی استقلال و پیشنهاد مالی بالاتر سپاهان

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ انجمن ها، علی کریمی هافبک فصل گذشته تیم فوتبال استقلال هنوز تکلیف خود را برای ماندن یا رفتن از این تیم مشخص نکرده است. او فصل خوبی را با استقلال سپری کرد و با پیشنهادهای خارجی هم روبه رو شد، اما هنوز با تیمی به توافق نرسیده است.

مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال که تا پیش از استعفای اینستاگرامی اش، مسئول نقل وانتقالات باشگاه و مذاکره با علی کریمی بود، هم تا به امروز نتوانسته این بازیکن را برای تمدید قراردادش راضی کند.

درحالی که مسئولان استقلال به کریمی اعلام کرده بودند، سقفی برای بستن قراردادها دارند و بیشتر از آن نمی توانند رقم را بالا ببرند، او با پیشنهاد مالی خوبی از تیم سپاهان اصفهان روبه رو شده است.

در این میان، یکی دو هوادار متمول برای کمک به استقلال جهت تمدید قرارداد کریمی اعلام آمادگی کرده اند، اما رقم باشگاه استقلال به اضافه کمک این دو هوادار نصف رقم پیشنهادی باشگاه سپاهان است. به همین دلیل، کریمی باید میان ادامه حضور در استقلال و پیشنهاد مطلوب سپاهان تصمیم گیری کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کریمی بین دو راهی استقلال و پیشنهاد مالی بالاتر سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی بین دو راهی استقلال و پیشنهاد مالی بالاتر سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید