پادشاه کهکشان ها در کتاب فروشی های اهواز

به گزارش وبلاگ انجمن ها، به گزار ش خبرنگار خبرنگاران در خوزستان، کتاب پادشاه کهکشان ها با موضوع داستان های فارسی قرن 14 به قلم عبدالله قنواتی در 209 صفحه با شمارگان 500 نسخه، نخستین بار به چاپ رسیده است.

پادشاه کهکشان ها در کتاب فروشی های اهواز

در بخشی از این کتاب آمده است: در سیاره تاریکی که تا زمین فاصله بسیار زیادی داش ، مابین موجودات فضای سرخ پوش و سیاه پوش، درگیری های همیشگی جاری بود. آن ها برخلاف قوانین کهکشانی عمل می کردند و همیشه در حال جنگ با یکدیگر بودند. در کل این سیاره، یک جوان فضایی از تیره سیاه پوشان که نامش کامرث بود، با هر نوع جنگ و نزاعی مخالف بود.

او معتقد بود که همه مردم باید از قوانین کهکشانی تبعیت کنند، تا صلح در کل عالم برپا گردد. کامرث با قامتی بلند و هیکلی ورزیده، سری نسبتا بزرگ و دراز، چشمانی درشت و بیضی شکلی که داشت، چهره ای خاص و زیبا به نظر می رسید. او از خانواده یکی از سران سیاهپوش بود که به خاطر توانایی هایش هم مدتی به ریاست اداره تحقیقات کهکشانی گمارده شد. کامرث چند روز بعد کارش را در پست جدید شروع کرد و بعد از مدتی کوشش و کوشش را جهت اهداف صلح طلبانه اش با جدیت تمام پیش رو گرفت.

ابرکوه های نمکی دره ها سقوط کردند و بر اثر شدت انفجار، تکه های بیشماری از آن ها روی سیاره زمین پخش شد و با بالا آمدن یکباره سطح زمین در قاره های ایجاد شده و کوه های برآمده، آن تکه سنگ های نمکی به روی سطح خشکی ها قرار گرفتند و در ادامه تمام دریاها و سطح کره زمین آماده به وجود آمدن جانوران و گیاهان جدیدی شدند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "پادشاه کهکشان ها در کتاب فروشی های اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پادشاه کهکشان ها در کتاب فروشی های اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید