نیروهای هلال احمر خراسان جنوبی به چند حادثه امدادرسانی کردند؟

به گزارش وبلاگ انجمن ها، خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از امدادرسانی نیروهای هلال احمر به 81 مورد حادثه طی یک ماه گذشته در استان خبر داد.

نیروهای هلال احمر خراسان جنوبی به چند حادثه امدادرسانی کردند؟

محمدرضا رضایی، امروز یکشنبه دوم آذرماه به وبلاگ انجمن ها گفت: طی این مدت نیروهای هلال احمر به 81 مورد حادثه امدادرسانی کرده اند.

به گزارش وبلاگ انجمن ها، وی افزود: 62 مورد از خدمات امدادی در حوادث جاده ای، 11 مورد در حوادث شهری، هفت مورد در حوادث کوهستان و یک مورد در حوادث سیل و آبگرفتگی ارائه شده است.

رضایی با بیان اینکه بیشترین حوادث به ترتیب با 13 مورد حادثه مربوط به قاین بوده است، گفت: همچنین شهرستان های نهبندان با 12 مورد حادثه و بیرجند با 11 مورد بیشترین حوادث را داشته اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه در مأموریت های ماه گذشته به 187 حادثه دیده امدادرسانی شده است، افزود: 156 نفر از این افراد در حوادث جاده ای، 20 نفر در حوادث شهری و 11 نفر در حوادث کوهستان خدمات گرفته اند.

وی با بیان اینکه 290 نیروی هلال احمر در قالب 120 تیم عملیاتی به این حوادث امدادرسانی داشته اند، افزود: همچنین 120 خودرو امدادی شامل 74 دستگاه آمبولانس و 46 خودروی نجات در این حوادث به کارگیری شده است.

بنا به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی طی ماه گذشته چهار سورتی پرواز برای نجات یک حادثه دیده در ارتفاعات میغان طبس انجام شده است.

رضایی اظهار کرد: همچنین در یک ماه گذشته 15 مورد عملیات رهاسازی توسط نیروهای هلال احمر انجام شده است.

وی با بیان اینکه با توجه به گستردگی شیوع کرونا، از شهروندان خواستاریم از مسافرت های غیر ضروری پرهیز کنند، گفت: از رانندگان خواستاریم در صورت سفرهای ضروری، ضمن رعایت کامل نکات راهنمایی و رانندگی، در مسیرها با سرعت مطمئنه حرکت کرده و مراقبت لازم را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت بروز هرگونه حادثه ای ضمن حفظ خونسردی با شماره 112 تماس گرفته یا به نزدیک ترین پایگاه امدادی هلال احمر مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نیروهای هلال احمر خراسان جنوبی به چند حادثه امدادرسانی کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای هلال احمر خراسان جنوبی به چند حادثه امدادرسانی کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید