رفاقت در پارک تا سرقت خودرو

به گزارش وبلاگ انجمن ها، رئیس کلانتری 148 انقلاب اسلامی از دستگیری سارقی که با جلب اعتماد افراد در مراکز تفریحی اموالشان را از قبیل: گوشی همراه و خودرو سرقت می کرد، خبر داد.

رفاقت در پارک تا سرقت خودرو

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ انجمن ها، سرهنگ پیمان لطیفی بیان داشت: ساعت 7 صبح روز جمعه بیست و ششم مهرماه تیم عملیات کلانتری انقلاب اسلامی، هنگام گشت زنی در محدوده خیابان خوازمی، پرسه زنی راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو 206 سفید رنگ نظر شان را جلب و برای بررسی بیشتر پلاک انتظامی خودرو را استعلام که در استعلام گرفته شده معین شد که خودرو سه روز قبل در محدوده کلانتری 140 باغ فیض سرقت شده است.

این مقام انتظامی گفت: تیم کلانتری به خودرو نزدیک و سوالاتی را از راننده خودرو پرسیدند. سارق که خود را مالک خودرو اعلام می کرد عاجز از ارائه مدارک ماشین بود تا اینکه ماموران در بررسی از خودرو مدارک ماشین را از داخل خودرو کشف کردند.

وی شرح داد: با محرز بودن اینکه خودرو سرقتی است، راننده خودرو به همراه خودروی کشف شده به کلانتری منتقل و سارق همچنان منکر سرقت خودرو بود.

لطیفی ابراز داشت: در تحقیقات پلیسی مالک خودرو شناسایی و با دعوت وی به کلانتری، مال باخته که فردی 25 ساله بود، گفت: خانواده ام مدتی است در مسافرت هستند. سه روز قبل برای رفع بی حوصلگی به پارک محل سکونتمان مراجعه کردم و با فردی که 28 ساله بود آشنا شدم. باب گفتگو باز شد و نا خودآگاه به وی اعتماد کردم تا اینکه از دعوت کردم تا به منزل ما بیاید و با هم باشیم و تا پاسی از شب در کنار هم بودیم.

شاکی ادامه داد: وقتی صبح از خواب بیدار شدم از این فرد خبری نبود به سرعت اموال منزلمان را وارسی کردم و متوجه شدم که سارق تلفن همراه و سوئیچ خودروام را برداشته است. به سرعت به پارکینگ مراجعه، ولی اثری از خودروام نبود.

کلانتر محله انقلاب اسلامی با اشاره اینکه متهم در مواجهه حضوری چاره ای جز به اعتراف نداشت، در خصوص اظهارات متهم بیان داشت: متهم در بازجوئی های پلیس گفت: با پرسه زنی در مراکز تفریحی مانند پارک ها نظر افراد مختلف را جلب و پس از اینکه به اعتماد می کردند و مدت کوتاهی از آشنایشان می گذشت اموالشان را سرقت و قطع ارتباط می کرده است.

رئیس کلانتری 148 انقلاب گفت: در این خصوص پرونده ای تشکیل و تحقیق از متهم برای کشف سایر جرائم ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رفاقت در پارک تا سرقت خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفاقت در پارک تا سرقت خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید