دامن پلیسه در استایل روزهای پاییزی

به گزارش وبلاگ انجمن ها، مطمئن باشید که یک بافت سایز عظیم می تواند یک ست ایده آل برای دامنه پلیسه در روز های پاییزی باشد.

دامن پلیسه در استایل روزهای پاییزی

یکی از ترند هایی که شما قطعا در پاییز سال جاری نباید از دست بدهید، دامنه پلیسه است. با دامن پلیسه یک استایل شگفت انگیز بسازید. اگر می خواهید یک استایل خیابانی شیک با دامنه پلیسه داشته باشید احتیاج است چند موردی به استایل خود اضافه کنید تا بهترین خود باشید. با وبلاگ انجمن ها همراه باشید.

دامنه پلیسه با لباس بافتنی سایز عظیم

دامنه پلیسه با یک تاپ بافتنی شل بدون در نظر دریافت ژاکت یا پلیور بسیار شگفت انگیز به نظر می باشد. برای روی آن از یک ژاکت جین بهره ببرید. مطمئن باشید که یک بافت سایز عظیم می تواند یک ست ایده آل برای دامنه پلیسه باشد. یک بافت آستین کوتاه موهر به رنگ آبی تیره را می توان با یک دامنه پلیسه زیر زانو یا یک کفش پاشنه دار مجلل تکمیل کرد.

استفاده از رنگ روشن

اگر دامن رنگ روشن است آن را با رنگ های خنثی ست کنید. این باعث می گردد لباس شما متعادل به نظر برسد و همچنان تمرکز اصلی روی دامن باقی می ماند. یک بلوز آستین بلند یقه هفت مشکی با یک دامنه پلیسه طلایی روشن فوق العاده به نظر می رسد.

برای یک استایل ساده، به سراغ یک شومیز آستین بلند سفید با بافت توری بروید در کنار آن دامن زرد رنگ مدیوم بسیار شیک به نظر می رسد.

استایلی درجه یک با دامن پلیسه

یک شومیز کرم سفید مدل پرک دار با یک دامن پلیسه نقره ای متالیک براق و یک جوراب مشکی با کفش پاشنه دار مشکی استایل فوق العاده ای می گردد.

استایل با دامن کوتاه

دامن کوتاه را می توانید با بوت های بلند تا زانو و کت های مناسب ست کرد. خانم هایی که دامن های پلیسه کوتاه با پلیورهای یقه اسکی عظیم، نیم بوت و کیف های با بند بلند پوشیده اند، ظاهری خیره کننده دارند. به علاوه، اگر کسی پا های کوتاه دارد حتما دامن کوتاه با یک بوت بلند انتخاب کند.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر ترکیب رنگ هایی که هیچ وقت از مد نمی افتد را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا

به "دامن پلیسه در استایل روزهای پاییزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دامن پلیسه در استایل روزهای پاییزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید