توافق جدید مارول و سونی درباره فیلم های مرد عنکبوتی

به گزارش وبلاگ انجمن ها، در حالی که چندی پیش خبردار شدیم توافق و همکاری مارول/دیزنی و سونی درباره آثار مرتبط با شخصیت مرد عنکبوتی (Spider-Man) از میان رفته اما اخبار جدید از توافق مجدد این دو استودیو حکایت می کند.

توافق جدید مارول و سونی درباره فیلم های مرد عنکبوتی

طبق توافق جدید مارول و سونی که احتمالا برای هواداران مرد عنکبوتی خبر خوشایندی است، مارول تهیه یک فیلم دیگر از آثار مربوط به این شخصیت را برای سونی به عهده خواهد گرفت. باید این را هم اضافه کنیم که این فیلم سینمایی یک تاریخ عرضه مشخص دارد و از همین حالا می دانیم باید 16 ژوئیه سال 2021 (25 تیرماه سال 1400) منتظر اکران این اثر ابرقهرمانی باشیم.

ظاهرا برای کارگردانی این فیلم جدید با جان واتس کارگردان دو فیلم قبلی مجموعه مذاکره شده است. کوین فایگی رییس استودیوی مارول درباره توافق جدید اجرا شده اظهار داشته که او و همه اعضای استودیوی مارول از ادامه دار شدن حضور مرد عنکبوتی در جهان سینمایی مارول بسیار هیجان زده هستند. به گفته فایگی مرد عنکبوتی شمایلی قدرتمند و قهرمانی است که داستان هایش گروه های سنی متفاوتی را در سراسر جهان در برمی گیرد.

طبق توافق میان مارول و سونی قرار شده که در آینده اسپایدرمن در یکی از آثار جهان سینمایی مارول نیز حضور پیدا کند. پیش از این در سال 2015 مارول و سونی از طریق نوعی تفاهم میان استودیوییِ نه چندان سابقه دار همکاری را آغاز کردند که به چندین فیلم پرفروش در گیشه همچون مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) و دنباله آن مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) ختم شد. همچنین طبق توافق قبلی این شخصیت وارد جهان سینمایی مارول شد.

با این وجود همکاری میان این دو استودیو چندان طولانی مدت نبود و پس از عرضه فیلم سینمایی مرد عنکبوتی: دور از خانه شاهد جدایی و از میان رفتن این شراکت بودیم. گرچه فعلا سایر جزییات توافق میان مارول و سونی مشخص نشده اما بنابر آنکه تولید فیلم جدید به تهیه کنندگی مارول چطور پیش برود ممکن است در آینده شاهد ساخت تعداد بیشتری فیلم با موضوع شخصیت مرد عنکبوتی باشیم.

منبع: دیجیکالا مگ

به "توافق جدید مارول و سونی درباره فیلم های مرد عنکبوتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق جدید مارول و سونی درباره فیلم های مرد عنکبوتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید